7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Aktariye Ürünleri > Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul 1KG

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul 1KG

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 4 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
375,00 TL
360,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
  • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
  • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
  • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
    0534 849 00 03
  • Orjinal Ürüne %100 Destek

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul 1KG

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Kaç ?

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul 1KG

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Kullanıcıları

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Ne işe yarar ?

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Belirtileri

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Ürünü Açıklaması

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul yerli üretim
Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul
 

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Satış

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Online Kredi Kartı ile Ödeme

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Kapıda Nakit Ödeme

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Kapıda Kredi Ödeme

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Havale ile Ödeme

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Western Union ile Ödeme

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul siparişlerinizde Ankara, İzmir, Kocaeli, Burdur, Osmaniye, Batman, Çorum ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Bulgaristan, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Moldova, Bosna-Hersek gibi ve Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Tayvan, Bosna-Hersek gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Ücreti, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul Kredi Kartı ile Al, indirimli Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul , Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul hakkındaki yorumlar, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü hakkında, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul zararları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nerede satılır, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul açıklamalı detayları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü satan yerler, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul satan yerler, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nerelerde satılıyor, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul kullanımı, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü etkileri, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul satışı, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul yararları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul uyarılar, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul neye yarar, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü nereden alınır, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ne işe yarar, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nereden alınır, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ekşi, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul satılır, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nerde, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nedir, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü kullanımı, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul , Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü faydası, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü faydaları neler, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü faydaları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul zararlı mı, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul satılan, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul satan, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul satış yerleri, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul faydası, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü satan, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul yorum, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nereden alabilirim, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul hakkında açıklama, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul yurtdışı sipariş, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü nerde, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul fiyatları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul etkileri, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nerden alabilirim, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul satılan yerler, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü nerede satılır, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü faydaları ve kullanımı, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ne kadar, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü nasıl kullanılır, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü satılan yerler, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul yararlı mı, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul açıklamaları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul yorumları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü satışı, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü satış yerleri, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul nasıl kullanılır, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü nerelerde satılıyor, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul faydaları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü yorum, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul detayları, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü nerden alabilirim, Molly Kurutulmuş Yeni Mahsul ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

    Ürün Hakkında Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi