7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Nazenim Çörekotu Yağı CLA 250 ML
Nazenim Çörekotu Yağı CLA 250 ML

Nazenim Çörekotu Yağı CLA 250 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
45,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Nazenim Çörekotu Yağı CLA 250 ML

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Kaç ML ?

Nazenim Çörekotu Yağı CLA 250 ML

Nazenim Çörekotu Yağı CLA İzin Belgesi

Nazenim Yağları, TR-06-K-040725 Kayıt numarası ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izninde ve onayında üretim yapmaktadır.

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Yorumları

Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Nazenim Çörekotu Yağı CLA hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Muhafaza ve Uyarı
 • Nazenim Çörekotu Yağı CLA Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Nazenim Çörekotu Yağı CLA Yan Etkileri

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Nazenim Çörekotu Yağı CLA Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Ürünü Açıklaması

Nazenim Çörekotu Yağı CLA 250 ML
Nazenim Çörekotu Yağı CLA 250 ML
 

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Satış

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Online Kredi Kartı ile Ödeme

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Kapıda Nakit Ödeme

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Kapıda Kredi Ödeme

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Havale ile Ödeme

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Wester Union ile Ödeme

Nazenim Çörekotu Yağı CLA siparişlerinizde İzmir, Ankara, Antalya, Mardin, Kars, Diyarbakır, Çanakkale ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Avusturya, Lüksemburg, Sırbistan, Ukrayna, Polonya, Monaco gibi ve Nazenim Çörekotu Yağı CLA Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Afganistan, Filistin, Irak, Kırgızistan, Monaco gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Nazenim Çörekotu Yağı CLA Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nazenim Çörekotu Yağı CLA Ücreti, Nazenim Çörekotu Yağı CLA Kredi Kartı ile Al, indirimli al Nazenim Çörekotu Yağı CLA, Nazenim Çörekotu Yağı CLA yurtdışı sipariş, Nazenim Çörekotu Yağı CLA zararları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü, Nazenim Çörekotu Yağı CLA yorumları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü yorum, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü nerden alabilirim, Nazenim Çörekotu Yağı CLA hakkındaki yorumlar, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü satışı, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ekşi, Nazenim Çörekotu Yağı CLA satan yerler, Nazenim Çörekotu Yağı CLA satılır, Nazenim Çörekotu Yağı CLA satışı, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nerde, Nazenim Çörekotu Yağı CLA etkileri, Nazenim Çörekotu Yağı CLA satılan, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü faydaları neler, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nerede satılır, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü nerede satılır, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü satış yerleri, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü faydaları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü satan, Nazenim Çörekotu Yağı CLA fiyatları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA kullanımı, Nazenim Çörekotu Yağı CLA satan, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nasıl kullanılır, Nazenim Çörekotu Yağı CLA yararlı mı, Nazenim Çörekotu Yağı CLA uyarılar, Nazenim Çörekotu Yağı CLA satış yerleri, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü faydaları ve kullanımı, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü satılan yerler, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü hakkında, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ne işe yarar, Nazenim Çörekotu Yağı CLA satılan yerler, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü etkileri, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ne kadar, Nazenim Çörekotu Yağı CLA faydaları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü nerde, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nereden alabilirim, Nazenim Çörekotu Yağı CLA yararları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü satan yerler, Nazenim Çörekotu Yağı CLA neye yarar, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü faydası, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nedir, Nazenim Çörekotu Yağı CLA hakkında açıklama, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nerelerde satılıyor, Nazenim Çörekotu Yağı CLA, Nazenim Çörekotu Yağı CLA faydası, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü nerelerde satılıyor, Nazenim Çörekotu Yağı CLA detayları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü kullanımı, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü nasıl kullanılır, Nazenim Çörekotu Yağı CLA açıklamaları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA açıklamalı detayları, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü nereden alınır, Nazenim Çörekotu Yağı CLA zararlı mı, Nazenim Çörekotu Yağı CLA yorum, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nerden alabilirim, Nazenim Çörekotu Yağı CLA nereden alınır, Nazenim Çörekotu Yağı CLA ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.