7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA 250 ML
Nazenim Nar Çekirdeği Yağı 250 ML

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA 250 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 30 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
50,00 TL
35,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA 250 ML

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Kaç ML ?

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA 250 ML

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA İzin Belgesi

Nazenim Yağları, TR-06-K-040725 Kayıt numarası ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izninde ve onayında üretim yapmaktadır.

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Yorumları

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Muhafaza ve Uyarı
 • Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Zararları

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Ürünü Açıklaması

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA 250 ML
Nazenim Nar Çekirdeği Yağı 250 ML
 

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Siparişi

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Online Kredi Kartı ile Ödeme

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Kapıda Nakit Ödeme

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Kapıda Kredi Ödeme

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Havale ile Ödeme

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Wester Union ile Ödeme

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA siparişlerinizde İzmir, Ankara, Adıyaman, Van, Düzce, Kars, Ağrı ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), İngiltere, Letonya, İrlanda, Bulgaristan, Estonya gibi ve Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Suriye, Sri Lanka, Malezya, Çin, Estonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Ücreti, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA Kapıda Ödemeli, En ucuz Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA faydası, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA satış yerleri, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA satan, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nereden alabilirim, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA yararlı mı, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü nerede satılır, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü etkileri, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü nerelerde satılıyor, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü nerden alabilirim, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü satan, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA satılır, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA yararları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü satılan yerler, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA satılan, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü kullanımı, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA açıklamalı detayları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA fiyatları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA yorumları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ne kadar, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nereden alınır, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü nasıl kullanılır, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü hakkında, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA zararlı mı, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü yorum, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA hakkında açıklama, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü nereden alınır, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA satan yerler, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA satışı, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nerede satılır, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü faydası, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü nerde, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü faydaları neler, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA neye yarar, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA yurtdışı sipariş, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nerde, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nasıl kullanılır, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA hakkındaki yorumlar, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA zararları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nedir, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü satış yerleri, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nerden alabilirim, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü faydaları ve kullanımı, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ekşi, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü satan yerler, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA faydaları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA nerelerde satılıyor, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü faydaları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA uyarılar, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA etkileri, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ne işe yarar, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA satılan yerler, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA açıklamaları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü satışı, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA detayları, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA kullanımı, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA yorum, Nazenim Nar Çekirdeği Yağı CLA ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin