7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
NO4 Testesteron Booster Macun

No 4 Macun 130 GR x 5 ADET

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 4 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
365,00 TL
350,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

No4 Bitkisel Macun 130 GR x 5 Adet

Cinsel Sağlık (+18) ürünleri faturanız dahil içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde “En Üst Gizlilik Esaslarımız” ile hazırlanır. “Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin lokmanhekimsitesi.com sitemizdeki +18 sayfaları gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen sitemiz içersindeki +18 sayfalarımıza girmeyiniz, ürün satın almayınız.” Yasal bilgilendirmeyi okuduğunuz için ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

No4 Bitkisel Macun Kaç GR ?

No4 Bitkisel Macun 130 GR

No4 Bitkisel Macun İzin Belgesi

Patna Bitkisel ve Çay Gıda San. Tic LTD. Şti İşletme Kayıt No : TR-34-K-150855

No4 Bitkisel Macun Kullananlar

No4 Bitkisel Macun ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de No4 Bitkisel Macun hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

No4 Bitkisel Macun İçindekiler

Süzme Çiçek balı,Dut Pekmezi,Soya Unu,Demir Dikeni,Havlıcan,Epimedyum,Keçi Boynuzu,Ginseng,Gingo,Biloba,Polen,Propolis

No4 Bitkisel Macun Kullanma Talimatları

Kullanmadan önce macunu iyice karıştırınız. Yemeklerden önce günde 1 kaşık kullanmanız tavsiye edilir.

No4 Bitkisel Macun Muhafaza ve Uyarı
 • No4 Bitkisel Macun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • No4 Bitkisel Macun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen No4 Bitkisel Macun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • No4 Bitkisel Macun ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
No4 Bitkisel Macun Belirtileri

No4 Bitkisel Macun Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. No4 Bitkisel Macun Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

No4 Bitkisel Macun Ürünü Açıklaması

No4 Bitkisel Macun x 5 Adet
NO4 Testesteron Booster Macun
 

No4 Bitkisel Macun Satış

No4 Bitkisel Macun Online Kredi Kartı ile Ödeme

No4 Bitkisel Macun Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

No4 Bitkisel Macun Kapıda Nakit Ödeme

No4 Bitkisel Macun Kapıda Kredi Ödeme

No4 Bitkisel Macun Havale ile Ödeme

No4 Bitkisel Macun Wester Union ile Ödeme

No4 Bitkisel Macun siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Kilis, Adana, Muğla, Kütahya, Giresun ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

No4 Bitkisel Macun Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Malta, Polonya, Yunanistan, Romanya, Karadağ gibi ve No4 Bitkisel Macun Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Lübnan, Myanmar, Afganistan, Avustralya, Karadağ gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

No4 Bitkisel Macun Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve No4 Bitkisel Macun Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

No4 Bitkisel Macun Fiyat, No4 Bitkisel Macun Kapıda Ödeme, En ucuz No4 Bitkisel Macun, No4 Bitkisel Macun satan yerler, No4 Bitkisel Macun açıklamaları, No4 Bitkisel Macun nereden alabilirim, No4 Bitkisel Macun faydaları, No4 Bitkisel Macun ürünü satan yerler, No4 Bitkisel Macun ürünü nerede satılır, No4 Bitkisel Macun nerde, No4 Bitkisel Macun ürünü faydası, No4 Bitkisel Macun nedir, No4 Bitkisel Macun etkileri, No4 Bitkisel Macun ürünü nereden alınır, No4 Bitkisel Macun, No4 Bitkisel Macun ürünü nerelerde satılıyor, No4 Bitkisel Macun yurtdışı sipariş, No4 Bitkisel Macun satan, No4 Bitkisel Macun satılan yerler, No4 Bitkisel Macun ekşi, No4 Bitkisel Macun yorumları, No4 Bitkisel Macun zararları, No4 Bitkisel Macun ürünü nerden alabilirim, No4 Bitkisel Macun satış yerleri, No4 Bitkisel Macun detayları, No4 Bitkisel Macun ürünü satışı, No4 Bitkisel Macun kullanımı, No4 Bitkisel Macun nerden alabilirim, No4 Bitkisel Macun ürünü satan, No4 Bitkisel Macun ürünü satış yerleri, No4 Bitkisel Macun ürünü satılan yerler, No4 Bitkisel Macun ürünü yorum, No4 Bitkisel Macun yararlı mı, No4 Bitkisel Macun ürünü nerde, No4 Bitkisel Macun yararları, No4 Bitkisel Macun satışı, No4 Bitkisel Macun satılır, No4 Bitkisel Macun nasıl kullanılır, No4 Bitkisel Macun satılan, No4 Bitkisel Macun ürünü faydaları neler, No4 Bitkisel Macun ürünü faydaları ve kullanımı, No4 Bitkisel Macun zararlı mı, No4 Bitkisel Macun hakkında açıklama, No4 Bitkisel Macun faydası, No4 Bitkisel Macun uyarılar, No4 Bitkisel Macun ne işe yarar, No4 Bitkisel Macun hakkındaki yorumlar, No4 Bitkisel Macun ürünü kullanımı, No4 Bitkisel Macun ürünü, No4 Bitkisel Macun yorum, No4 Bitkisel Macun fiyatları, No4 Bitkisel Macun nereden alınır, No4 Bitkisel Macun ürünü etkileri, No4 Bitkisel Macun ürünü nasıl kullanılır, No4 Bitkisel Macun nerelerde satılıyor, No4 Bitkisel Macun ürünü faydaları, No4 Bitkisel Macun açıklamalı detayları, No4 Bitkisel Macun ne kadar, No4 Bitkisel Macun ürünü hakkında, No4 Bitkisel Macun neye yarar, No4 Bitkisel Macun nerede satılır, No4 Bitkisel Macun ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin