7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel 13X26 cm 1 Adet

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel 13X26 cm 1 Adet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 32 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
43,90 TL
29,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel 13X26 cm 1 Adet Aciklama

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Kaç Aciklama ?

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel 13X26 cm 1 Adet Aciklama

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Üretici Firma Adı

Noche Bitkisel ve Sağlık Ürünleri Tanıtım Pazarlama

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Kullanıcıları

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel kullananlar, yani tüketicilerin Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Ne işe yarar ?

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Nasıl Uygulanır

İstenilen bölgeye hem sıcak hem de soğuk olarak temas ettirilebilir.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Muhafaza ve Uyarı
 • Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Fiyatı

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Zararları

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Ürünü Açıklaması

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Siparişi

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Online Kredi Kartı ile Ödeme

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Kapıda Nakit Ödeme

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Kapıda Kredi Ödeme

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Havale ile Ödeme

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Western Union ile Ödeme

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Sakarya, Mersin, Van, Çorum, Uşak ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Polonya, Yunanistan, Estonya, Romanya, Slovakya gibi ve Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Bhutan, Endonezya, Tayland, Tayvan, Slovakya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Fiyatı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel Kredi Kartı ile Al, indirimli al Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel zararlı mı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel zararları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü faydaları ve kullanımı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü nereden alınır, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü nerde, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel açıklamaları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel açıklamalı detayları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel kadınlar kulübü, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü satılan yerler, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel etkileri, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü satış yerleri, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel yurtdışı sipariş, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel satış yerleri, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü nerden alabilirim, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nerede satılır, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ne işe yarar, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü faydaları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü nerelerde satılıyor, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel faydası, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel yorumları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel satılır, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü nerede satılır, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nedir, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nerde, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü yorum, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel uyarılar, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel yararlı mı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nereden alabilirim, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü etkileri, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel hakkındaki yorumlar, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü satan yerler, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel yararları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü nasıl kullanılır, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel kızlar soruyor, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel kullanımı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ne kadar, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel hakkında açıklama, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel fiyatları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü satışı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel yorum, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü faydası, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel detayları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü hakkında, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nasıl kullanılır, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel satan, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü kullanımı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel neye yarar, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü satan, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel faydaları, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nerden alabilirim, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel satışı, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel satılan, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel satan yerler, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ekşi, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nerelerde satılıyor, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü faydaları neler, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel satılan yerler, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel nereden alınır, Noche Sıcak Soğuk Kompres Jel ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi