7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Norman Toz Saç Açıcı 25GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
9,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Norman Toz Saç Açıcı 25GR

Norman Toz Saç Açıcı Kaç GR?

Norman Toz Saç Açıcı 25GR

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Üretici Firma Adı

Norman Kozmetik Limited Şti.

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Kullananlar

Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Norman Toz Saç Açıcı 25GR hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Ne işe yarar ?

Norman Toz Saç Açıcı 25GR hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Nasıl Kullanılır

İçerdiği E vitaminli yağ kompleksi ile size özel. Saçınızı yıpratmadan istenilen tona kadar açma işlemi yapar. Özel formülüyle saçı yıpratmadan ve kurutmadan açar. Kremsi yapısı ile sürüm kolaylığı sağlar. Kullanım esnasında akma, taşma, köpürme ve topaklanma yapmaz. Oksidan 50 ml Saç Açıcı 25 gr

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Muhafaza ve Uyarı
 • Norman Toz Saç Açıcı 25GR Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Norman Toz Saç Açıcı 25GR Zararları

Norman Toz Saç Açıcı 25GR içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Ürünü Açıklaması

Norman Toz Saç Açıcı 25GR yerli üretim
Norman Toz Saç Açıcı 25GR
 

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Satın al

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Online Kredi Kartı ile Ödeme

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Kapıda Nakit Ödeme

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Kapıda Kredi Ödeme

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Havale ile Ödeme

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Western Union ile Ödeme

Norman Toz Saç Açıcı 25GR siparişlerinizde Ankara, İzmir, Erzincan, Balıkesir, Karabük, Çorum, Zonguldak ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), İsviçre, Moldova, Danimarka, Litvanya, Letonya gibi ve Norman Toz Saç Açıcı 25GR Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Ürdün, Tayvan, Sri Lanka, Bhutan, Letonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Norman Toz Saç Açıcı 25GR Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Norman Toz Saç Açıcı 25GR Ücreti, Norman Toz Saç Açıcı 25GR Kapıda Ödemeli, indirimli al Norman Toz Saç Açıcı 25GR, Norman Toz Saç Açıcı 25GR neye yarar, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü satış yerleri, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü yorum, Norman Toz Saç Açıcı 25GR hakkındaki yorumlar, Norman Toz Saç Açıcı 25GR yurtdışı sipariş, Norman Toz Saç Açıcı 25GR zararlı mı, Norman Toz Saç Açıcı 25GR faydası, Norman Toz Saç Açıcı 25GR açıklamaları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü nerede satılır, Norman Toz Saç Açıcı 25GR, Norman Toz Saç Açıcı 25GR yorum, Norman Toz Saç Açıcı 25GR satış yerleri, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü faydası, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü etkileri, Norman Toz Saç Açıcı 25GR satılır, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nerde, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nerelerde satılıyor, Norman Toz Saç Açıcı 25GR detayları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nedir, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü nerde, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ne işe yarar, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nasıl kullanılır, Norman Toz Saç Açıcı 25GR yararlı mı, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü nasıl kullanılır, Norman Toz Saç Açıcı 25GR hakkında açıklama, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü kullanımı, Norman Toz Saç Açıcı 25GR etkileri, Norman Toz Saç Açıcı 25GR uyarılar, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü satan, Norman Toz Saç Açıcı 25GR satılan, Norman Toz Saç Açıcı 25GR zararları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR açıklamalı detayları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR satışı, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nereden alabilirim, Norman Toz Saç Açıcı 25GR fiyatları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü nerden alabilirim, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü faydaları neler, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü faydaları ve kullanımı, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü faydaları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR yararları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ne kadar, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü nereden alınır, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü satılan yerler, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ekşi, Norman Toz Saç Açıcı 25GR satılan yerler, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nereden alınır, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü hakkında, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü satan yerler, Norman Toz Saç Açıcı 25GR kullanımı, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nerede satılır, Norman Toz Saç Açıcı 25GR satan yerler, Norman Toz Saç Açıcı 25GR satan, Norman Toz Saç Açıcı 25GR nerden alabilirim, Norman Toz Saç Açıcı 25GR yorumları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü nerelerde satılıyor, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü satışı, Norman Toz Saç Açıcı 25GR faydaları, Norman Toz Saç Açıcı 25GR ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi