7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Nurs Kinoalı Bitkisel Çay 20'li

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 30 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
50,00 TL
35,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz İçinde ne var?

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz içerisinde 20 Adet Süzen Poşet bulunmaktadır.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li İzin Belgesi

Nurs Lokman Hekim Gıda – İşletme Kayıt No : TR-01-5-001008 Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Kullanıcıları

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li İçinde Bulunanlar

1 kutusunun içerisinden 20 adet Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) çay çıkmaktadır.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Muhafaza ve Uyarı
 • Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Belirtileri

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Ürünü Açıklaması

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li
Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20'li
 

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Satış

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Online Kredi Kartı ile Ödeme

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Kapıda Nakit Ödeme

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Kapıda Kredi Ödeme

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Havale ile Ödeme

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Wester Union ile Ödeme

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li siparişlerinizde Ankara, İzmir, Hakkâri, Mardin, Siirt, Çorum, Batman ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Ukrayna, Lüksemburg, Estonya, Karadağ, Hırvatistan gibi ve Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Maldivler, Malezya, Ermenistan, Güney Kore, Hırvatistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Fiyatı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li Kredi Kartı ile Al, indirimli al Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li , Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li neye yarar, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li satan, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li , Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü nerden alabilirim, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü kullanımı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü etkileri, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li satılan, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü nasıl kullanılır, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li satan yerler, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li faydaları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü nerelerde satılıyor, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü faydaları ve kullanımı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li faydası, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li açıklamalı detayları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü satış yerleri, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ekşi, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li detayları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nerede satılır, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li yurtdışı sipariş, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü satan, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nedir, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü nerde, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li etkileri, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü hakkında, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li satılır, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li zararları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nerde, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ne işe yarar, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li yararları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li kullanımı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü faydaları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li satışı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nerelerde satılıyor, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nereden alabilirim, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li yararlı mı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü yorum, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li satış yerleri, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nasıl kullanılır, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li fiyatları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü satan yerler, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li hakkındaki yorumlar, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li açıklamaları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü nereden alınır, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü satılan yerler, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nerden alabilirim, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li zararlı mı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li uyarılar, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li yorum, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li hakkında açıklama, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü nerede satılır, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li nereden alınır, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ne kadar, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü faydaları neler, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü satışı, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li satılan yerler, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li yorumları, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü faydası, Nurs Kinoalı Bitkisel Toz 20’li ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin