7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Nurs Zeytinyağlı Şampuan 400 ML
Nurs Zeytinyağlı Şampuan 400 ML

Nurs Zeytinyağlı Şampuan 400 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
20,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Nurs Zeytinyağlı Şampuan 400 ML

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Kaç ML ?

Nurs Zeytinyağlı Şampuan 400 ML

Nurs Zeytinyağlı Şampuan İzin Belgesi

Nurs Lokman Hekim Gıda – İşletme Kayıt No : TR-01-5-001008 Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Kullanıcı Yorumları

Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Nurs Zeytinyağlı Şampuan hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Etkileri

İçerisinde bulunan doğal bitki özleri ve vitaminler sayesinde ideal bir saç bakımı sağlayabilen ve vitamin b5 ihtiva eden şampuan ürünüdür.

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Muhafaza ve Uyarı
 • Nurs Zeytinyağlı Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Nurs Zeytinyağlı Şampuan Yan Etkileri

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Nurs Zeytinyağlı Şampuan Ürünü kozmetik üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Ürünü Açıklaması

Nurs Zeytinyağlı Şampuan 400 ML
Nurs Zeytinyağlı Şampuan 400 ML
 

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Satın al

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Online Kredi Kartı ile Ödeme

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Kapıda Nakit Ödeme

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Kapıda Kredi Ödeme

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Havale ile Ödeme

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Wester Union ile Ödeme

Nurs Zeytinyağlı Şampuan siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Tunceli, Iğdır, Erzurum, Sinop, Çorum ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Avusturya, Ukrayna, Malta, Danimarka, Bosna-Hersek, İsviçre gibi ve Nurs Zeytinyağlı Şampuan Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Maldivler, Pakistan, İsviçre gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Nurs Zeytinyağlı Şampuan Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Nurs Zeytinyağlı Şampuan Ücreti, Nurs Zeytinyağlı Şampuan Kapıda Ödemeli, En uygun Nurs Zeytinyağlı Şampuan, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü hakkında, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü satışı, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü nasıl kullanılır, Nurs Zeytinyağlı Şampuan fiyatları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü faydaları ve kullanımı, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü nerelerde satılıyor, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü nerde, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nerde, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nerden alabilirim, Nurs Zeytinyağlı Şampuan satan yerler, Nurs Zeytinyağlı Şampuan satılır, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü satış yerleri, Nurs Zeytinyağlı Şampuan faydaları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nerede satılır, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ne işe yarar, Nurs Zeytinyağlı Şampuan satışı, Nurs Zeytinyağlı Şampuan hakkında açıklama, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü, Nurs Zeytinyağlı Şampuan uyarılar, Nurs Zeytinyağlı Şampuan detayları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan açıklamaları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü kullanımı, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ekşi, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü nereden alınır, Nurs Zeytinyağlı Şampuan zararları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan faydası, Nurs Zeytinyağlı Şampuan kullanımı, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü satan yerler, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nerelerde satılıyor, Nurs Zeytinyağlı Şampuan açıklamalı detayları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü nerden alabilirim, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü nerede satılır, Nurs Zeytinyağlı Şampuan satan, Nurs Zeytinyağlı Şampuan yurtdışı sipariş, Nurs Zeytinyağlı Şampuan yorum, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü yorum, Nurs Zeytinyağlı Şampuan yararlı mı, Nurs Zeytinyağlı Şampuan etkileri, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü etkileri, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nereden alınır, Nurs Zeytinyağlı Şampuan satılan yerler, Nurs Zeytinyağlı Şampuan satış yerleri, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nedir, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ne kadar, Nurs Zeytinyağlı Şampuan neye yarar, Nurs Zeytinyağlı Şampuan satılan, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü faydaları neler, Nurs Zeytinyağlı Şampuan hakkındaki yorumlar, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü satılan yerler, Nurs Zeytinyağlı Şampuan, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü satan, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü faydaları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nereden alabilirim, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü faydası, Nurs Zeytinyağlı Şampuan zararlı mı, Nurs Zeytinyağlı Şampuan yararları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan nasıl kullanılır, Nurs Zeytinyağlı Şampuan yorumları, Nurs Zeytinyağlı Şampuan ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.