7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Diğer Ürünler > Organik Maca Kökü Tozu (Organic Macaroot Powder)

Organik Maca Kökü Tozu (Organic Macaroot Powder)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 26 İndirim  
10,00 TL Kazanç  
39,00 TL
29,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Organik Maca Kökü Tozu 100 GR

Organik Maca Kökü Tozu Kaç GR ?

Organik Maca Kökü Tozu 100 GR

Organik Maca Kökü Tozu Kullanıcı Yorumları

Organik Maca Kökü Tozu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Organik Maca Kökü Tozu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Organik Maca Kökü Tozu İçindekiler

%100 Maca Kökü Tozu ( Lepidium Meyenii )

Organik Maca Kökü Tozu Faydaları

Amerika kıtasında yüzyıllarca hüküm sürmüş olan köklü ”İnka Medeniyetinde” savaşçıların muharebeden önce Maca Kökü tükettikleri tarih kaynaklarında beklirtilmektedir. Maca kökü zangin bir vitamin ve mineral, yağ asit ve protein kanağıdır. Maca kökü, yüzyıllardır kadınlar ve erkekler tarafından besleyici bir gıda olarak tüketilmektedir.

Organik Maca Kökü Tozu Nasıl Uygulanır

Günde 1 tatlı kaşığı tüketilebilir. Kahvaltılık müsli ve gevrekler, smoothie, meyve suyu, yoğurt ve çorba gibi gıdaların üzerine ilave edilerek kullanılabilir. Işık almayan, serin ve kuru bir yerde ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Organik Maca Kökü Tozu Muhafaza ve Uyarı
 • Organik Maca Kökü Tozu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Organik Maca Kökü Tozu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Organik Maca Kökü Tozu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Organik Maca Kökü Tozu ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Organik Maca Kökü Tozu Yan Etkileri

Organik Maca Kökü Tozu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Organik Maca Kökü Tozu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Organik Maca Kökü Tozu Ürünü Açıklaması

Organik Maca Kökü Tozu
Maca Kökü ( Lepidium Meyenii ) turpgiller Familyasından olup yaklaşık 4400 metre yükseklikte Güney Amerika – Peru nun dağlarında doğal ortamında yetişmektedir. Maca Kökü Dünyada ki en yüksek rakımda ve zorlu hava koşullarında yetişen bitki olarak da bilinmektedir. Amerika kıtasında yüzyıllarca hüküm sürmüş olan köklü ”İnka Medeniyetinde” savaşçıların muharebeden önce Maca Kökü tükettikleri tarih kaynaklarında beklirtilmektedir. Maca kökü zengin bir vitamin ve mineral, yağ asit ve protein kanağıdır. Maca kökü, yüzyıllardır kadınlar ve erkekler tarafından besleyici bir gıda olarak tüketilmektedir.

 

Organik Maca Kökü Tozu Satın al

 

Organik Maca Kökü Tozu siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Yalova, Iğdır, Mardin, Kahramanmaraş, Manisa ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Organik Maca Kökü Tozu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), İrlanda, Monaco, İspanya, Slovenya, Bulgaristan gibi ve Organik Maca Kökü Tozu Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Suriye, Moğolistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam, Bulgaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Organik Maca Kökü Tozu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Organik Maca Kökü Tozu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Organik Maca Kökü Tozu Ücreti, Organik Maca Kökü Tozu Kapıda Ödeme, indirimli al Organik Maca Kökü Tozu, Organik Maca Kökü Tozu hakkında açıklama, Organik Maca Kökü Tozu, Organik Maca Kökü Tozu satış yerleri, Organik Maca Kökü Tozu ürünü faydası, Organik Maca Kökü Tozu nerede satılır, Organik Maca Kökü Tozu nasıl kullanılır, Organik Maca Kökü Tozu ürünü nerelerde satılıyor, Organik Maca Kökü Tozu ürünü etkileri, Organik Maca Kökü Tozu satılan, Organik Maca Kökü Tozu nerde, Organik Maca Kökü Tozu detayları, Organik Maca Kökü Tozu satışı, Organik Maca Kökü Tozu yararlı mı, Organik Maca Kökü Tozu nerden alabilirim, Organik Maca Kökü Tozu yorum, Organik Maca Kökü Tozu ürünü hakkında, Organik Maca Kökü Tozu ürünü satan yerler, Organik Maca Kökü Tozu ürünü faydaları, Organik Maca Kökü Tozu fiyatları, Organik Maca Kökü Tozu nereden alınır, Organik Maca Kökü Tozu ürünü satış yerleri, Organik Maca Kökü Tozu ürünü nasıl kullanılır, Organik Maca Kökü Tozu ürünü satan, Organik Maca Kökü Tozu ürünü faydaları ve kullanımı, Organik Maca Kökü Tozu satan, Organik Maca Kökü Tozu yararları, Organik Maca Kökü Tozu açıklamalı detayları, Organik Maca Kökü Tozu etkileri, Organik Maca Kökü Tozu açıklamaları, Organik Maca Kökü Tozu ne işe yarar, Organik Maca Kökü Tozu yurtdışı sipariş, Organik Maca Kökü Tozu ürünü satılan yerler, Organik Maca Kökü Tozu ürünü kullanımı, Organik Maca Kökü Tozu yorumları, Organik Maca Kökü Tozu kullanımı, Organik Maca Kökü Tozu ekşi, Organik Maca Kökü Tozu satılan yerler, Organik Maca Kökü Tozu ürünü nerde, Organik Maca Kökü Tozu ürünü, Organik Maca Kökü Tozu ürünü yorum, Organik Maca Kökü Tozu satılır, Organik Maca Kökü Tozu ürünü faydaları neler, Organik Maca Kökü Tozu nereden alabilirim, Organik Maca Kökü Tozu faydaları, Organik Maca Kökü Tozu faydası, Organik Maca Kökü Tozu ne kadar, Organik Maca Kökü Tozu hakkındaki yorumlar, Organik Maca Kökü Tozu nerelerde satılıyor, Organik Maca Kökü Tozu ürünü nereden alınır, Organik Maca Kökü Tozu satan yerler, Organik Maca Kökü Tozu neye yarar, Organik Maca Kökü Tozu nedir, Organik Maca Kökü Tozu ürünü nerden alabilirim, Organik Maca Kökü Tozu ürünü nerede satılır, Organik Maca Kökü Tozu zararları, Organik Maca Kökü Tozu ürünü satışı, Organik Maca Kökü Tozu zararlı mı, Organik Maca Kökü Tozu uyarılar, Organik Maca Kökü Tozu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.