7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Çaylar > Organikdem Acı Çehreli Çay 40 Süzen Poşet

Organikdem Acı Çehreli Çay 40 Süzen Poşet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 34 İndirim  
10,10 TL Kazanç  
30,00 TL
19,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Organikdem Acı Çehreli Çay 40 Süzen Poşet

Organikdem Acı Çehreli Çay 40 Süzen Poşet

Organikdem Acı Çehreli Çay Kaç ?

Organikdem Acı Çehreli Çay 40 Süzen Poşet

Organikdem Acı Çehreli Çay İzin Belgesi

Organikdem Bitkisel Destek Ürünleri firması tarafından üretilmiştir.

Organikdem Acı Çehreli Çay Yorumları

Organikdem Acı Çehreli Çay ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Organikdem Acı Çehreli Çay hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Organikdem Acı Çehreli Çay İçinde Bulunanlar

İçinde 75 çeşit bitki tohumu bulunmaktadır.

Organikdem Acı Çehreli Çay Ne işe yarar ?

Acı çehre çayının tüketimi sonrası, daha çok sıvı şekilde giderilen tuvalet ihtiyacı sebebi ile, bu çayın kullanıldığı zaman diliminde bol su tüketilmemesi gerekmektedir.

Organikdem Acı Çehreli Çay Kullanımı

Acı çehre çayı, ılık bir suyun içine sallama çay şeklinde bırakılarak tüketilmektedir.

Organikdem Acı Çehreli Çay Muhafaza ve Uyarı
 • Organikdem Acı Çehreli Çay Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Organikdem Acı Çehreli Çay ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Organikdem Acı Çehreli Çay ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Organikdem Acı Çehreli Çay Ürünü Açıklaması

İçinde bulunan bitki çeşit zenginliği ile aradığınız bitkisel yardımı bulabileceğiniz bir ürün.

Organikdem Acı Çehreli Çay Zararları

Organikdem Acı Çehreli Çay Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Organikdem Acı Çehreli Çay Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Organikdem Acı Çehreli Çay Sipariş ver

Organikdem Acı Çehreli Çay siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Balıkesir, Samsun, Hatay, Konya, Bilecik ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Organikdem Acı Çehreli Çay Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), İrlanda, Belarus, Malta, Estonya, Karadağ gibi ve Organikdem Acı Çehreli Çay Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Japonya, Güney Kore, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Organikdem Acı Çehreli Çay Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Organikdem Acı Çehreli Çay Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Organikdem Acı Çehreli Çay Fiyat, Organikdem Acı Çehreli Çay Kapıda Ödeme, En uygun Organikdem Acı Çehreli Çay, Organikdem Acı Çehreli Çay nerelerde satılıyor, Organikdem Acı Çehreli Çay açıklamalı detayları, Organikdem Acı Çehreli Çay nereden alınır, Organikdem Acı Çehreli Çay satılan yerler, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü satan yerler, Organikdem Acı Çehreli Çay detayları, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü faydaları, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü hakkında, Organikdem Acı Çehreli Çay açıklamaları, Organikdem Acı Çehreli Çay satış yerleri, Organikdem Acı Çehreli Çay ne kadar, Organikdem Acı Çehreli Çay yorum, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü nerde, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü etkileri, Organikdem Acı Çehreli Çay neye yarar, Organikdem Acı Çehreli Çay satılır, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü nerede satılır, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü, Organikdem Acı Çehreli Çay nasıl kullanılır, Organikdem Acı Çehreli Çay satışı, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü satılan yerler, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü faydaları ve kullanımı, Organikdem Acı Çehreli Çay hakkında açıklama, Organikdem Acı Çehreli Çay hakkındaki yorumlar, Organikdem Acı Çehreli Çay satan, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü nerden alabilirim, Organikdem Acı Çehreli Çay nerede satılır, Organikdem Acı Çehreli Çay yararları, Organikdem Acı Çehreli Çay, Organikdem Acı Çehreli Çay zararları, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü yorum, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü nereden alınır, Organikdem Acı Çehreli Çay yorumları, Organikdem Acı Çehreli Çay faydaları, Organikdem Acı Çehreli Çay etkileri, Organikdem Acı Çehreli Çay satılan, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü kullanımı, Organikdem Acı Çehreli Çay yararlı mı, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü nerelerde satılıyor, Organikdem Acı Çehreli Çay nedir, Organikdem Acı Çehreli Çay nereden alabilirim, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü satan, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü satışı, Organikdem Acı Çehreli Çay faydası, Organikdem Acı Çehreli Çay satan yerler, Organikdem Acı Çehreli Çay ekşi, Organikdem Acı Çehreli Çay ne işe yarar, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü satış yerleri, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü faydaları neler, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü faydası, Organikdem Acı Çehreli Çay fiyatları, Organikdem Acı Çehreli Çay uyarılar, Organikdem Acı Çehreli Çay yurtdışı sipariş, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü nasıl kullanılır, Organikdem Acı Çehreli Çay nerde, Organikdem Acı Çehreli Çay kullanımı, Organikdem Acı Çehreli Çay zararlı mı, Organikdem Acı Çehreli Çay nerden alabilirim, Organikdem Acı Çehreli Çay ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.