7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Organikdem Yulaf Kepeği 500 gr

Organikdem Yulaf Kepeği 500 gr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 33 İndirim  
10,00 TL Kazanç  
29,99 TL
19,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Organikdem Yulaf Kepeği 500 GR

Organikdem Yulaf Kepeği 500 GR

Organikdem Yulaf Kepeği Kaç GR ?

Organikdem Yulaf Kepeği 500 GR

Organikdem Yulaf Kepeği İzin Belgesi

Organikdem Bitkisel Destek Ürünleri firması tarafından üretilmiştir.

Organikdem Yulaf Kepeği Yorumlar

Organikdem Yulaf Kepeği ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Organikdem Yulaf Kepeği hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Organikdem Yulaf Kepeği İçeriği

Yulaf yüksek oranda çöüzünür lif ve posa içerir. Selenyum, manganez, çinko, demir, B2 (riboflavin), B3 (niasin) ve E vitaminleri açısından zengindir.

Organikdem Yulaf Kepeği Faydaları

Yulaf kepeği yulaf tanesinin kabuğudur. Öğütülmüş yulaf, yulaf kepeğinin ve buğday kepeğinin muadili değildir.

Organikdem Yulaf Kepeği Kullanımı

Önerilen, günde 30-50 gram, 2 yemek kaşığı kadar tüketilmesi. Fazlası vitaminlerin emiliminin azalmasına, bağırsakların tıkanmasına sebep olabilir.

Organikdem Yulaf Kepeği Muhafaza ve Uyarı
 • Organikdem Yulaf Kepeği Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Organikdem Yulaf Kepeği ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Organikdem Yulaf Kepeği ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Organikdem Yulaf Kepeği ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Organikdem Yulaf Kepeği Ürünü Açıklaması

Genellikle yoğurt veya süt ile karıştırılarak tüketilir. Ekmek hamuruna ve hamur işlerine ilave edilebilir.

Organikdem Yulaf Kepeği Zararları

Organikdem Yulaf Kepeği Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Organikdem Yulaf Kepeği Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Organikdem Yulaf Kepeği Sipariş

Organikdem Yulaf Kepeği siparişlerinizde Ankara, İzmir, Sinop, Adana, Niğde, Konya, Trabzon ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Organikdem Yulaf Kepeği Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, Moldova, San Marino, Lüksemburg, Hırvatistan, İsviçre gibi ve Organikdem Yulaf Kepeği Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Bangladeş, Çin, Mısır, Yemen, İsviçre gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Organikdem Yulaf Kepeği Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Organikdem Yulaf Kepeği Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Organikdem Yulaf Kepeği Ücreti, Organikdem Yulaf Kepeği Kredi Kartı ile Al, En uygun Organikdem Yulaf Kepeği, Organikdem Yulaf Kepeği nerede satılır, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü satılan yerler, Organikdem Yulaf Kepeği satan, Organikdem Yulaf Kepeği nasıl kullanılır, Organikdem Yulaf Kepeği ekşi, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü faydası, Organikdem Yulaf Kepeği nedir, Organikdem Yulaf Kepeği yorumları, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü satış yerleri, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü satan yerler, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü nerelerde satılıyor, Organikdem Yulaf Kepeği satan yerler, Organikdem Yulaf Kepeği nerden alabilirim, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü yorum, Organikdem Yulaf Kepeği satılır, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü nereden alınır, Organikdem Yulaf Kepeği nerelerde satılıyor, Organikdem Yulaf Kepeği satışı, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü hakkında, Organikdem Yulaf Kepeği faydaları, Organikdem Yulaf Kepeği, Organikdem Yulaf Kepeği kullanımı, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü nerde, Organikdem Yulaf Kepeği ne işe yarar, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü etkileri, Organikdem Yulaf Kepeği yurtdışı sipariş, Organikdem Yulaf Kepeği açıklamalı detayları, Organikdem Yulaf Kepeği faydası, Organikdem Yulaf Kepeği neye yarar, Organikdem Yulaf Kepeği açıklamaları, Organikdem Yulaf Kepeği ne kadar, Organikdem Yulaf Kepeği fiyatları, Organikdem Yulaf Kepeği yararlı mı, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü kullanımı, Organikdem Yulaf Kepeği zararları, Organikdem Yulaf Kepeği satış yerleri, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü nerede satılır, Organikdem Yulaf Kepeği hakkında açıklama, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü satışı, Organikdem Yulaf Kepeği nereden alabilirim, Organikdem Yulaf Kepeği uyarılar, Organikdem Yulaf Kepeği etkileri, Organikdem Yulaf Kepeği yararları, Organikdem Yulaf Kepeği detayları, Organikdem Yulaf Kepeği zararlı mı, Organikdem Yulaf Kepeği nerde, Organikdem Yulaf Kepeği hakkındaki yorumlar, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü satan, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü faydaları ve kullanımı, Organikdem Yulaf Kepeği satılan, Organikdem Yulaf Kepeği nereden alınır, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü nasıl kullanılır, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü nerden alabilirim, Organikdem Yulaf Kepeği satılan yerler, Organikdem Yulaf Kepeği yorum, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü faydaları, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü faydaları neler, Organikdem Yulaf Kepeği ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.