7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Aktariye Ürünleri > Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu 100 GR
Orjinal Macaroot Kökü

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu 100 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 34 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
44,00 TL
29,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu 100 GR

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Kaç GR ?

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu 100 GR

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Yorumları

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu İçindekiler

Organik Maca Kökü Tozu

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Kullanımı

Günde 1 defa aç karnına 1tatlı kaşığı 1 su bardağı suyla tüketilmelidir.

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Muhafaza ve Uyarı
 • Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Zararları

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Ürünü Açıklaması

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu 100 GR
Orjinal Macaroot Kökü
 

 

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Satın al

 

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Yozgat, Iğdır, Ordu, Erzurum, Şırnak ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Monaco, Sırbistan, İsveç, Ukrayna, İrlanda gibi ve Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Ermenistan, Kazakistan, Kıbrıs, Myanmar, İrlanda gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Fiyatı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu Kapıda Ödeme, En ucuz Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu , Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu satılan yerler, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü nereden alınır, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü faydası, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü kullanımı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu hakkındaki yorumlar, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ne kadar, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü satılan yerler, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu zararlı mı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü nerede satılır, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu detayları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu uyarılar, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü satışı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü satan yerler, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü faydaları neler, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu yararlı mı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nerelerde satılıyor, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü faydaları ve kullanımı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü hakkında, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nedir, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu fiyatları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü satış yerleri, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü satan, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nereden alınır, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü yorum, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nerede satılır, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nereden alabilirim, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu , Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu etkileri, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ne işe yarar, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü nerelerde satılıyor, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu satan yerler, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu yorum, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu kullanımı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu zararları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nasıl kullanılır, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu yorumları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu hakkında açıklama, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu satılan, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu neye yarar, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu satışı, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu satılır, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu faydası, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nerde, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü faydaları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu yararları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu satan, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ekşi, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü nerden alabilirim, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü nasıl kullanılır, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu faydaları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu satış yerleri, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü nerde, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu açıklamalı detayları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu yurtdışı sipariş, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu nerden alabilirim, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü etkileri, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu açıklamaları, Orjinal Macaroot Maca Kökü Tozu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  HER DERDE DEVA 3 DOĞAL VE EGZOTİK BİTKİ KÖKÜ

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin