Pazaryeri Satış Ortaklarımız

Sitemize entegrasyonu olup sitemiz ile ortak çalışan tüm satış mağazalarımız: n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, pttavm.com, akakçe.com, sanalpazar.com, sonteklif.com, zebramo.com, ciceksepeti.com, letgo.com, urunstore.com’dur. Bu satış mağazaları ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak üzere açılmıştır.


N11

2012 yılında e-ticaret sitesi olarak hayatımıza girerek bizlere ürünlere kolayca ulaşmamızı sağlayan bir site olarak kurulmuştur. Milyonlarca ürüne kolay ulaşma imkanı sağlayan site de bizde mağaza olarak yerimizi aldık. Geniş ürün yelpazemize n11.com sitesinde bulunmaktayız.


Gitti Gidiyor

2001 yılında kurulan ünlü e-ticaret olan gittigidiyor.com, milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir ağ oluştur. Müşterilerimize daha kolay ve kaliteli olarak ulaşmak için ürünlerimiz gittigidiyor.com mağazasında bulunmaktadır.


PTT Avm

Ptt’nin arkasında bulunduğu PTTAvm, hızlı kargosu ve güvenli alışveriş ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bizimde sizlere ürünlerimizi kaliteli olarak, Türkiye’nin her yerine ulaştırmak üzere epttavm.com sitede mağazamız bulunmaktadır. İstediğiniz ürünü alarak güvenli alışverişin tadını çıkarın.


Akakçe

Kaliteli ve uygun ürünlerimiz ile siz kullanıcılarımızın iyiliğini ve mutluluğunu isteyerek akakce.com sitesinde sizler için bulunmaktayız. Bir tık ötenizdeyiz.


Let Go

İkinci el eşyaları alıp satsa da letgo.com da sıfır ve kaliteli ürünlerimiz ie sizlerle buluşuyoruz.

X