7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı 250 GR
PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı 250 GR

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı 250 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 50 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
30,00 TL
15,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı 250 GR

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Kaç GR ?

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı 250 GR

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı İzin Belgesi

Petek-Zade Gıda İnş. Tur San Tic Ltd. Şti. İşletme Kayıt No: TR-07-K-000182

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Kullananlar

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Muhafaza ve Uyarı
 • PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Yan Etkileri

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Ürünü Açıklaması

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı 250 GR
PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı 250 GR
 

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Sipariş

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Online Kredi Kartı ile Ödeme

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Kapıda Nakit Ödeme

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Kapıda Kredi Ödeme

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Havale ile Ödeme

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Wester Union ile Ödeme

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Siirt, Giresun, Ardahan, Kırıkkale, Burdur ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Makedonya, Danimarka, İspanya, Norveç, Belarus gibi ve PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Sri Lanka, Hindistan, Japonya, Filistin, Belarus gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Fiyatı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı Kapıda Ödemeli, indirimli al PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nereden alabilirim, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü satış yerleri, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı satan, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı yararları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı uyarılar, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı faydası, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı kullanımı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü satışı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı hakkındaki yorumlar, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü kullanımı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü hakkında, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü faydaları ve kullanımı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı neye yarar, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı zararlı mı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü nerde, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü nerede satılır, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü yorum, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı satılan, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü faydası, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı açıklamaları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nerden alabilirim, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü faydaları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nereden alınır, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı yararlı mı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü etkileri, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ekşi, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü nerden alabilirim, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı satış yerleri, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı satılır, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü faydaları neler, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nerelerde satılıyor, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü satan, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı açıklamalı detayları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı yurtdışı sipariş, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı yorumları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı etkileri, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ne işe yarar, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nasıl kullanılır, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ne kadar, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı hakkında açıklama, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı detayları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı zararları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı satışı, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı satan yerler, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü satan yerler, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nerede satılır, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nedir, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü nereden alınır, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı faydaları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı yorum, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı fiyatları, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü satılan yerler, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü nasıl kullanılır, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı satılan yerler, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı nerde, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü nerelerde satılıyor, PetekZade Kurutulmuş Elma Çayı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin