7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Prof Güç Kuvvet Macunu

Prof+ Güç Kuvvet Macunu 120 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 20 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
74,00 TL
59,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Prof+ Güç Kuvvet Macunu 120 GR

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Kaç GR ?

Prof+ Güç Kuvvet Macunu 120 GR

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Yorumlar

Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Prof+ Güç Kuvvet Macunu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Ne işe yarar ?

Prof+ Kuvvet macunu, Osmanlı dönemin kullanılan ve tamamen bitkisel özelerden hazırlanan bir macundur. Macunun içeriği osmanlı döneminde saray eşrafına bitkisel ürünlerle ilaç ve destekleyici macunlar hazırlamakla görevli kişiler tarafından bulunmuş ve oluşturulmuştur. İlkbahar döneminde yetişen çiçeklerin yanı sıra birçok macunun içeriğinde bulunan bitkisel özlerle desteklenmiştir.

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Kullanımı

İstenildiği zaman 1 çak kaşığı kadar alınarak kullanılır, Uyarı : Günde 1 defadan fazla kullanıması tavsiye edilmez ! Hamlie ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez !

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Muhafaza ve Uyarı
 • Prof+ Güç Kuvvet Macunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Prof+ Güç Kuvvet Macunu Belirtileri

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Prof+ Güç Kuvvet Macunu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Ürünü Açıklaması

Prof+ Güç Kuvvet Macunu 120 GR
Prof Güç Kuvvet Macunu
 

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Satın al

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Online Kredi Kartı ile Ödeme

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Kapıda Nakit Ödeme

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Kapıda Kredi Ödeme

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Havale ile Ödeme

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Wester Union ile Ödeme

Prof+ Güç Kuvvet Macunu siparişlerinizde Ankara, İzmir, Diyarbakır, Konya, Kırşehir, Ağrı, Artvin ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Belçika, İzlanda, İsviçre, Slovakya, Karadağ, Macaristan gibi ve Prof+ Güç Kuvvet Macunu Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Sri Lanka, Malezya, Gürcistan, Katar, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Prof+ Güç Kuvvet Macunu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Prof+ Güç Kuvvet Macunu Fiyatı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu Kapıda Ödeme, En ucuz Prof+ Güç Kuvvet Macunu , Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü nasıl kullanılır, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü faydaları neler, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü nerde, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü satış yerleri, Prof+ Güç Kuvvet Macunu satılan yerler, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nerden alabilirim, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nedir, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü nerden alabilirim, Prof+ Güç Kuvvet Macunu satış yerleri, Prof+ Güç Kuvvet Macunu hakkındaki yorumlar, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü faydası, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ne işe yarar, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nerde, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü nereden alınır, Prof+ Güç Kuvvet Macunu yorum, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ekşi, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü nerelerde satılıyor, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nasıl kullanılır, Prof+ Güç Kuvvet Macunu satılır, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü, Prof+ Güç Kuvvet Macunu zararları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu kullanımı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu hakkında açıklama, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nereden alabilirim, Prof+ Güç Kuvvet Macunu faydası, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nerelerde satılıyor, Prof+ Güç Kuvvet Macunu zararlı mı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nerede satılır, Prof+ Güç Kuvvet Macunu satılan, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü nerede satılır, Prof+ Güç Kuvvet Macunu açıklamalı detayları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu etkileri, Prof+ Güç Kuvvet Macunu satan yerler, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü faydaları ve kullanımı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu detayları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ne kadar, Prof+ Güç Kuvvet Macunu uyarılar, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü satan yerler, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü satan, Prof+ Güç Kuvvet Macunu yararları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu satan, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü kullanımı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu yararlı mı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu faydaları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu neye yarar, Prof+ Güç Kuvvet Macunu fiyatları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü hakkında, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü satışı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu yorumları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü yorum, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü etkileri, Prof+ Güç Kuvvet Macunu nereden alınır, Prof+ Güç Kuvvet Macunu açıklamaları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu satışı, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü faydaları, Prof+ Güç Kuvvet Macunu yurtdışı sipariş, Prof+ Güç Kuvvet Macunu , Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü satılan yerler, Prof+ Güç Kuvvet Macunu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi