7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Rochcell Nemlendirici Krem 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 7 İndirim  
16,00 TL Kazanç  
245,00 TL
229,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Rochcell Nemlendirici Krem 500 ML

Rochcell Nemlendirici Krem Kaç ML ?

Rochcell Nemlendirici Krem 500 ML

Rochcell Nemlendirici Krem Ürün Barkod Numarası

8680254565139

Rochcell Nemlendirici Krem Yorumları

Rochcell Nemlendirici Krem kullananlar, yani tüketicilerin Rochcell Nemlendirici Krem kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Rochcell Nemlendirici Krem hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Rochcell Nemlendirici Krem Ne işe yarar ?

Rochcell Nemlendirici Krem hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Rochcell Nemlendirici Krem Nasıl Uygulanır

Temiz cilde dairesel hareketlerle uygulayınız.

Rochcell Nemlendirici Krem Muhafaza ve Uyarı
 • Rochcell Nemlendirici Krem ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Rochcell Nemlendirici Krem Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Rochcell Nemlendirici Krem ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Rochcell Nemlendirici Krem ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Rochcell Nemlendirici Krem Fiyatı

Rochcell Nemlendirici Krem fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Rochcell Nemlendirici Krem Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rochcell Nemlendirici Krem Belirtileri

Rochcell Nemlendirici Krem içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Rochcell Nemlendirici Krem Ürünü Açıklaması

Rochcell Nemlendirici Krem

Rochcell Nemlendirici Krem

Rochcell Nemlendirici Krem Satın al

Rochcell Nemlendirici Krem Online Kredi Kartı ile Ödeme

Rochcell Nemlendirici Krem Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Rochcell Nemlendirici Krem Kapıda Nakit Ödeme

Rochcell Nemlendirici Krem Kapıda Kredi Ödeme

Rochcell Nemlendirici Krem Havale ile Ödeme

Rochcell Nemlendirici Krem Western Union ile Ödeme

Rochcell Nemlendirici Krem siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Sakarya, Osmaniye, Bursa, Hakkâri, Uşak ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Rochcell Nemlendirici Krem Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Makedonya, Estonya, İsviçre, Portekiz, Letonya gibi ve Rochcell Nemlendirici Krem Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Mısır, Çin, Malezya, Moğolistan, Letonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Rochcell Nemlendirici Krem Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Rochcell Nemlendirici Krem Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Rochcell Nemlendirici Krem Fiyatı, Rochcell Nemlendirici Krem Kapıda Ödemeli, ucuza al Rochcell Nemlendirici Krem, Rochcell Nemlendirici Krem satılan yerler, Rochcell Nemlendirici Krem nerde, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü satılan yerler, Rochcell Nemlendirici Krem satan yerler, Rochcell Nemlendirici Krem hakkında açıklama, Rochcell Nemlendirici Krem zararları, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü faydaları neler, Rochcell Nemlendirici Krem yararlı mı, Rochcell Nemlendirici Krem nereden alınır, Rochcell Nemlendirici Krem satış yerleri, Rochcell Nemlendirici Krem açıklamalı detayları, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü satış yerleri, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü satışı, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü kullanımı, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü faydası, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü etkileri, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü nerede satılır, Rochcell Nemlendirici Krem etkileri, Rochcell Nemlendirici Krem ne işe yarar, Rochcell Nemlendirici Krem yararları, Rochcell Nemlendirici Krem nerden alabilirim, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü nereden alınır, Rochcell Nemlendirici Krem nasıl kullanılır, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü faydaları, Rochcell Nemlendirici Krem yorum, Rochcell Nemlendirici Krem hakkındaki yorumlar, Rochcell Nemlendirici Krem neye yarar, Rochcell Nemlendirici Krem kadınlar kulübü, Rochcell Nemlendirici Krem faydaları, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü satan yerler, Rochcell Nemlendirici Krem fiyatları, Rochcell Nemlendirici Krem, Rochcell Nemlendirici Krem satılan, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü faydaları ve kullanımı, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü nasıl kullanılır, Rochcell Nemlendirici Krem satan, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü nerelerde satılıyor, Rochcell Nemlendirici Krem yurtdışı sipariş, Rochcell Nemlendirici Krem faydası, Rochcell Nemlendirici Krem nereden alabilirim, Rochcell Nemlendirici Krem nerede satılır, Rochcell Nemlendirici Krem satışı, Rochcell Nemlendirici Krem nedir, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü hakkında, Rochcell Nemlendirici Krem detayları, Rochcell Nemlendirici Krem kullanımı, Rochcell Nemlendirici Krem zararlı mı, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü nerden alabilirim, Rochcell Nemlendirici Krem yorumları, Rochcell Nemlendirici Krem açıklamaları, Rochcell Nemlendirici Krem nerelerde satılıyor, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü yorum, Rochcell Nemlendirici Krem uyarılar, Rochcell Nemlendirici Krem kızlar soruyor, Rochcell Nemlendirici Krem ne kadar, Rochcell Nemlendirici Krem satılır, Rochcell Nemlendirici Krem ekşi, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü nerde, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü satan, Rochcell Nemlendirici Krem ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi