7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 7 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
194,00 TL
180,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi 500 ML

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Kaç ML ?

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi 500 ML

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Üretici Firma Adı

Salkom Kozmetik

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Kullananlar

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi kullananlar, yani tüketicilerin Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi İçindekiler

Salix Alba (ak söğüt), Yosun ekstratı ekstra

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Ne işe yarar ?

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır

Temiz cilde maskeyi sürünüz ve 5-10 dk bekleyiniz. Ilık su ile yüzünüzü yıkayınız.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Muhafaza ve Uyarı
 • Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Fiyatı

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Yan Etkileri

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Ürünü Açıklaması

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Sipariş ver

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Kapıda Nakit Ödeme

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Kapıda Kredi Ödeme

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Havale ile Ödeme

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Western Union ile Ödeme

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Denizli, Afyonkarahisar, Siirt, Sinop, Bitlis ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Litvanya, Moldova, San Marino, Finlandiya, Polonya gibi ve Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Suriye, İran, Suudi Arabistan, Filipinler, Polonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Fiyatı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi Kapıda Ödemeli, En ucuz Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi satışı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü faydaları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi satış yerleri, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nedir, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nerden alabilirim, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü nerelerde satılıyor, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi satan, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi faydası, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi fiyatları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nerede satılır, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nerde, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi yurtdışı sipariş, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü satan, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi yorumları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi hakkında açıklama, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi etkileri, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü etkileri, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nereden alabilirim, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi kullanımı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi detayları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü nerden alabilirim, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü hakkında, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi neye yarar, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi satan yerler, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi satılır, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi yararlı mı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi zararları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü nerde, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi yararları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi satılan, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü satan yerler, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü faydaları ve kullanımı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ekşi, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi kızlar soruyor, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü satışı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ne kadar, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi faydaları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü nereden alınır, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi kadınlar kulübü, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü kullanımı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü nasıl kullanılır, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi satılan yerler, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü satış yerleri, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü yorum, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nasıl kullanılır, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü faydaları neler, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi açıklamalı detayları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü nerede satılır, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi uyarılar, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü faydası, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi hakkındaki yorumlar, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ne işe yarar, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nereden alınır, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi zararlı mı, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi nerelerde satılıyor, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü satılan yerler, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi yorum, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi açıklamaları, Rochcell Yosunlu Yüz Maskesi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin