7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Rochcell Yüz Bakım Maskesi 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 7 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
194,00 TL
180,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Rochcell Yüz Bakım Maskesi 500 ML

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Kaç ML ?

Rochcell Yüz Bakım Maskesi 500 ML

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Üretici Firma Adı

Salkom Kozmetik

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Yorumları

Rochcell Yüz Bakım Maskesi kullananlar, yani tüketicilerin Rochcell Yüz Bakım Maskesi kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Rochcell Yüz Bakım Maskesi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Faydaları

Rochcell Yüz Bakım Maskesi hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır

Temiz cilde maskeyi sürünüz ve 5-10 dakika bekleyiniz. Ilık su ile yüzünüzü yıkayınız.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Muhafaza ve Uyarı
 • Rochcell Yüz Bakım Maskesi ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Rochcell Yüz Bakım Maskesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Fiyatı

Rochcell Yüz Bakım Maskesi fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Yan Etkileri

Rochcell Yüz Bakım Maskesi içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Ürünü Açıklaması

Rochcell Yüz Bakım Maskesi

Rochcell Yüz Bakım Maskesi

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Sipariş ver

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Kapıda Nakit Ödeme

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Kapıda Kredi Ödeme

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Havale ile Ödeme

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Western Union ile Ödeme

Rochcell Yüz Bakım Maskesi siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Malatya, Bolu, Uşak, Şırnak, Tokat ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, İspanya, İtalya, Finlandiya, Hırvatistan, Malta gibi ve Rochcell Yüz Bakım Maskesi Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Endonezya, Afganistan, Bangladeş, Vietnam, Malta gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Rochcell Yüz Bakım Maskesi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Rochcell Yüz Bakım Maskesi Fiyat, Rochcell Yüz Bakım Maskesi Kapıda Ödeme, ucuza al Rochcell Yüz Bakım Maskesi, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü satan yerler, Rochcell Yüz Bakım Maskesi zararlı mı, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü faydaları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nereden alınır, Rochcell Yüz Bakım Maskesi hakkındaki yorumlar, Rochcell Yüz Bakım Maskesi hakkında açıklama, Rochcell Yüz Bakım Maskesi satan, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nerden alabilirim, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü etkileri, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü nasıl kullanılır, Rochcell Yüz Bakım Maskesi kadınlar kulübü, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü satışı, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü nerelerde satılıyor, Rochcell Yüz Bakım Maskesi, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nasıl kullanılır, Rochcell Yüz Bakım Maskesi satılan yerler, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü kullanımı, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü faydaları ve kullanımı, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü faydası, Rochcell Yüz Bakım Maskesi satışı, Rochcell Yüz Bakım Maskesi etkileri, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nedir, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ne işe yarar, Rochcell Yüz Bakım Maskesi fiyatları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü satış yerleri, Rochcell Yüz Bakım Maskesi faydası, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü nerde, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nerede satılır, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü nerede satılır, Rochcell Yüz Bakım Maskesi kullanımı, Rochcell Yüz Bakım Maskesi satılır, Rochcell Yüz Bakım Maskesi uyarılar, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nereden alabilirim, Rochcell Yüz Bakım Maskesi kızlar soruyor, Rochcell Yüz Bakım Maskesi yararlı mı, Rochcell Yüz Bakım Maskesi açıklamalı detayları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi açıklamaları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ne kadar, Rochcell Yüz Bakım Maskesi satış yerleri, Rochcell Yüz Bakım Maskesi satılan, Rochcell Yüz Bakım Maskesi yararları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nerde, Rochcell Yüz Bakım Maskesi faydaları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü yorum, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ekşi, Rochcell Yüz Bakım Maskesi yorumları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü nereden alınır, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü satılan yerler, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü satan, Rochcell Yüz Bakım Maskesi neye yarar, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü hakkında, Rochcell Yüz Bakım Maskesi yorum, Rochcell Yüz Bakım Maskesi yurtdışı sipariş, Rochcell Yüz Bakım Maskesi nerelerde satılıyor, Rochcell Yüz Bakım Maskesi detayları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi zararları, Rochcell Yüz Bakım Maskesi satan yerler, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü faydaları neler, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü nerden alabilirim, Rochcell Yüz Bakım Maskesi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi