7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Aktariye Ürünleri > Şenay Karadut Özü 700ML

Şenay Karadut Özü 700ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 34 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
44,00 TL
29,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Şenay Karadut Özü 700ML

Şenay Karadut Özü Kaç ML?

Şenay Karadut Özü 700ML

Şenay Karadut Özü 700ML Yorumlar

Şenay Karadut Özü 700ML ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Şenay Karadut Özü 700ML hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Şenay Karadut Özü 700ML Ne işe yarar ?

Şenay Karadut Özü 700ML hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Şenay Karadut Özü 700ML Muhafaza ve Uyarı
 • Şenay Karadut Özü 700ML ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Şenay Karadut Özü 700ML Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Şenay Karadut Özü 700ML ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Şenay Karadut Özü 700ML ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Şenay Karadut Özü 700ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Şenay Karadut Özü 700ML Zararları

Şenay Karadut Özü 700ML içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Şenay Karadut Özü 700ML Ürünü Açıklaması

Şenay Karadut Özü 700ML yerli üretim
Şenay Karadut Özü 700ML
 

Şenay Karadut Özü 700ML Siparişi

Şenay Karadut Özü 700ML Online Kredi Kartı ile Ödeme

Şenay Karadut Özü 700ML Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Şenay Karadut Özü 700ML Kapıda Nakit Ödeme

Şenay Karadut Özü 700ML Kapıda Kredi Ödeme

Şenay Karadut Özü 700ML Havale ile Ödeme

Şenay Karadut Özü 700ML Western Union ile Ödeme

Şenay Karadut Özü 700ML siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Trabzon, Elâzığ, Karaman, Edirne, Kayseri ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Şenay Karadut Özü 700ML Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, San Marino, Macaristan, İsveç, Arnavutluk, Ukrayna gibi ve Şenay Karadut Özü 700ML Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Bhutan, Kuveyt, Güney Kore, Ermenistan, Ukrayna gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Şenay Karadut Özü 700ML Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Şenay Karadut Özü 700ML Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Şenay Karadut Özü 700ML Fiyatı, Şenay Karadut Özü 700ML Kapıda Ödemeli, En ucuz Şenay Karadut Özü 700ML, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü satan yerler, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü etkileri, Şenay Karadut Özü 700ML zararlı mı, Şenay Karadut Özü 700ML uyarılar, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü nereden alınır, Şenay Karadut Özü 700ML kullanımı, Şenay Karadut Özü 700ML açıklamaları, Şenay Karadut Özü 700ML yorumları, Şenay Karadut Özü 700ML yararlı mı, Şenay Karadut Özü 700ML nereden alınır, Şenay Karadut Özü 700ML detayları, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü nerelerde satılıyor, Şenay Karadut Özü 700ML yurtdışı sipariş, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü nerden alabilirim, Şenay Karadut Özü 700ML satışı, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü satan, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü kullanımı, Şenay Karadut Özü 700ML neye yarar, Şenay Karadut Özü 700ML açıklamalı detayları, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü nasıl kullanılır, Şenay Karadut Özü 700ML faydaları, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü hakkında, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü satılan yerler, Şenay Karadut Özü 700ML hakkında açıklama, Şenay Karadut Özü 700ML nasıl kullanılır, Şenay Karadut Özü 700ML nerelerde satılıyor, Şenay Karadut Özü 700ML nereden alabilirim, Şenay Karadut Özü 700ML nerede satılır, Şenay Karadut Özü 700ML satış yerleri, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü satış yerleri, Şenay Karadut Özü 700ML satan, Şenay Karadut Özü 700ML nedir, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü satışı, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü yorum, Şenay Karadut Özü 700ML satılan yerler, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü faydaları ve kullanımı, Şenay Karadut Özü 700ML fiyatları, Şenay Karadut Özü 700ML zararları, Şenay Karadut Özü 700ML nerde, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü faydaları, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü nerde, Şenay Karadut Özü 700ML satılır, Şenay Karadut Özü 700ML satan yerler, Şenay Karadut Özü 700ML satılan, Şenay Karadut Özü 700ML nerden alabilirim, Şenay Karadut Özü 700ML ne işe yarar, Şenay Karadut Özü 700ML hakkındaki yorumlar, Şenay Karadut Özü 700ML, Şenay Karadut Özü 700ML etkileri, Şenay Karadut Özü 700ML ne kadar, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü nerede satılır, Şenay Karadut Özü 700ML ekşi, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü faydası, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü faydaları neler, Şenay Karadut Özü 700ML yorum, Şenay Karadut Özü 700ML yararları, Şenay Karadut Özü 700ML faydası, Şenay Karadut Özü 700ML ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin