7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
34,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML

Softto Plus Aloe Vera Jel Kaç ML?

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Üretici Firma Adı

Softto Plus Bitkisel Kozmetik

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Ürün Barkod Numarası

8680540170740

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Kullanıcı Yorumları

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Etkileri

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Muhafaza ve Uyarı
 • Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Yan Etkileri

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Ürünü Açıklaması

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML yerli üretim
Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML
 

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Sipariş

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Online Kredi Kartı ile Ödeme

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Kapıda Nakit Ödeme

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Kapıda Kredi Ödeme

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Havale ile Ödeme

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Western Union ile Ödeme

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML siparişlerinizde İzmir, Ankara, Tunceli, Gaziantep, Zonguldak, Gümüşhane, Sakarya ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), İsviçre, Macaristan, İrlanda, Malta, İspanya gibi ve Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Mısır, Kuveyt, Endonezya, Kırgızistan, İspanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Fiyat, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML Kapıda Ödemeli, ucuza al Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ekşi, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü faydaları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML zararları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML satan yerler, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü satılan yerler, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü kullanımı, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML kullanımı, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML detayları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML yurtdışı sipariş, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML açıklamalı detayları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü nerden alabilirim, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML satılır, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü etkileri, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML uyarılar, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML faydaları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü nerde, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nerede satılır, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ne kadar, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML yararlı mı, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü satışı, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML hakkında açıklama, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML yorum, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML satış yerleri, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü nerede satılır, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML açıklamaları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML satılan, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML fiyatları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nereden alabilirim, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML zararlı mı, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML satışı, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü hakkında, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nereden alınır, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nerden alabilirim, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü faydaları neler, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü nasıl kullanılır, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü satan, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü yorum, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nasıl kullanılır, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü faydası, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nerde, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML satan, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü faydaları ve kullanımı, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü nerelerde satılıyor, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü satan yerler, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML hakkındaki yorumlar, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML satılan yerler, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nerelerde satılıyor, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML yorumları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML etkileri, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü satış yerleri, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML nedir, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML neye yarar, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü nereden alınır, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML faydası, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML yararları, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ne işe yarar, Softto Plus Aloe Vera Jel 200ML ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin