7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Yağlar > Softto Plus Argan Yağı 50ML

Softto Plus Argan Yağı 50ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
46,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Softto Plus Argan Yağı 50ML

Softto Plus Argan Yağı Kaç ML?

Softto Plus Argan Yağı 50ML

Softto Plus Argan Yağı 50ML Üretici Firma Adı

Softto Plus Bitkisel Kozmetik

Softto Plus Argan Yağı 50ML Ürün Barkod Numarası

8680540170108

Softto Plus Argan Yağı 50ML Kullanıcıları

Softto Plus Argan Yağı 50ML ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Softto Plus Argan Yağı 50ML hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Softto Plus Argan Yağı 50ML İçeriği

Fas’ta yetişen bir ağaçtan elde edilen argan yapı Fas yağı olarak ta bilinir. Bölge halkı bu ağaca hayat ağacı der. Her mevsim yeşil kalan argan ağaçları 450 yıl yaşayabiliyor. Yağı elde etmek için bu ağacın meyveleri kullanılır.

Softto Plus Argan Yağı 50ML Etkileri

Softto Plus Argan Yağı 50ML hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Softto Plus Argan Yağı 50ML Muhafaza ve Uyarı
 • Softto Plus Argan Yağı 50ML Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Softto Plus Argan Yağı 50ML ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
 • Softto Plus Argan Yağı 50ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Softto Plus Argan Yağı 50ML Zararları

Softto Plus Argan Yağı 50ML içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Softto Plus Argan Yağı 50ML Ürünü Açıklaması

Softto Plus Argan Yağı 50ML yerli üretim
Softto Plus Argan Yağı 50ML
 

Softto Plus Argan Yağı 50ML Satış

Softto Plus Argan Yağı 50ML Online Kredi Kartı ile Ödeme

Softto Plus Argan Yağı 50ML Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Softto Plus Argan Yağı 50ML Kapıda Nakit Ödeme

Softto Plus Argan Yağı 50ML Kapıda Kredi Ödeme

Softto Plus Argan Yağı 50ML Havale ile Ödeme

Softto Plus Argan Yağı 50ML Western Union ile Ödeme

Softto Plus Argan Yağı 50ML siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Şırnak, Konya, Muş, Sinop, Bayburt ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Softto Plus Argan Yağı 50ML Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Bosna-Hersek, Monaco, Belarus gibi ve Softto Plus Argan Yağı 50ML Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Pakistan, Kuveyt, Lübnan, Belarus gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Softto Plus Argan Yağı 50ML Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Softto Plus Argan Yağı 50ML Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Softto Plus Argan Yağı 50ML Ücreti, Softto Plus Argan Yağı 50ML Kapıda Ödeme, indirimli al Softto Plus Argan Yağı 50ML, Softto Plus Argan Yağı 50ML satışı, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü etkileri, Softto Plus Argan Yağı 50ML satılan yerler, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü yorum, Softto Plus Argan Yağı 50ML etkileri, Softto Plus Argan Yağı 50ML ne kadar, Softto Plus Argan Yağı 50ML satış yerleri, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü satan, Softto Plus Argan Yağı 50ML açıklamaları, Softto Plus Argan Yağı 50ML zararları, Softto Plus Argan Yağı 50ML satılan, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü satışı, Softto Plus Argan Yağı 50ML yararlı mı, Softto Plus Argan Yağı 50ML kullanımı, Softto Plus Argan Yağı 50ML açıklamalı detayları, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü nasıl kullanılır, Softto Plus Argan Yağı 50ML ekşi, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü nerden alabilirim, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü nereden alınır, Softto Plus Argan Yağı 50ML hakkında açıklama, Softto Plus Argan Yağı 50ML nedir, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü satış yerleri, Softto Plus Argan Yağı 50ML nerede satılır, Softto Plus Argan Yağı 50ML yurtdışı sipariş, Softto Plus Argan Yağı 50ML faydası, Softto Plus Argan Yağı 50ML ne işe yarar, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü satan yerler, Softto Plus Argan Yağı 50ML nereden alabilirim, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü faydası, Softto Plus Argan Yağı 50ML detayları, Softto Plus Argan Yağı 50ML nereden alınır, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü kullanımı, Softto Plus Argan Yağı 50ML, Softto Plus Argan Yağı 50ML satan, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü faydaları, Softto Plus Argan Yağı 50ML yorumları, Softto Plus Argan Yağı 50ML zararlı mı, Softto Plus Argan Yağı 50ML satan yerler, Softto Plus Argan Yağı 50ML neye yarar, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü faydaları ve kullanımı, Softto Plus Argan Yağı 50ML nasıl kullanılır, Softto Plus Argan Yağı 50ML nerelerde satılıyor, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü faydaları neler, Softto Plus Argan Yağı 50ML fiyatları, Softto Plus Argan Yağı 50ML satılır, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü hakkında, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü nerede satılır, Softto Plus Argan Yağı 50ML faydaları, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü satılan yerler, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü nerde, Softto Plus Argan Yağı 50ML yararları, Softto Plus Argan Yağı 50ML nerde, Softto Plus Argan Yağı 50ML yorum, Softto Plus Argan Yağı 50ML hakkındaki yorumlar, Softto Plus Argan Yağı 50ML uyarılar, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü nerelerde satılıyor, Softto Plus Argan Yağı 50ML nerden alabilirim, Softto Plus Argan Yağı 50ML ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin