7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Superfoods Brezilya Cevizi

Superfoods Brezilya Cevizi 100 GR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 18 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
84,00 TL
69,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Superfoods Brezilya Cevizi 100 GR

Superfoods Brezilya Cevizi Kaç GR ?

Superfoods Brezilya Cevizi 100 GR

Superfoods Brezilya Cevizi İzin Belgesi

Efe Doğal Ürünler San. Ve Tic.Ltd.Şti. Çamlık Mah. İkbal Cad. Türbe Sok. No:62 Ümraniye/İSTANBUL

Superfoods Brezilya Cevizi Yorumlar

Superfoods Brezilya Cevizi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Superfoods Brezilya Cevizi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Superfoods Brezilya Cevizi İçinde Bulunanlar

Çiğ Brezilya Cevizi

Superfoods Brezilya Cevizi Nerede kullanılır ?

Brezilya Cevizi bir selenyum kaynağıdır ; *Selenyum normal saçın korunmasında katkıda bulunur. *Selenyum normal tırnakların korunmasında katkıda bulunur. *Selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. *Selenyum normal triod fonksiyonuna katkıda bulunur.

Superfoods Brezilya Cevizi Kullanma Talimatları

Günlük 3-4 adet Brezilya Cevizi tüketebilirsiniz. Alerjen Uyarısı: Brezilya Cevizi alerjendir.

Superfoods Brezilya Cevizi Muhafaza ve Uyarı
 • Superfoods Brezilya Cevizi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Superfoods Brezilya Cevizi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Superfoods Brezilya Cevizi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Superfoods Brezilya Cevizi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Superfoods Brezilya Cevizi Zararları

Superfoods Brezilya Cevizi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Superfoods Brezilya Cevizi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Superfoods Brezilya Cevizi Ürünü Açıklaması

Superfoods Brezilya Cevizi 100 GR
Superfoods Brezilya Cevizi
 

Superfoods Brezilya Cevizi Satış

Superfoods Brezilya Cevizi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Superfoods Brezilya Cevizi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Superfoods Brezilya Cevizi Kapıda Nakit Ödeme

Superfoods Brezilya Cevizi Kapıda Kredi Ödeme

Superfoods Brezilya Cevizi Havale ile Ödeme

Superfoods Brezilya Cevizi Wester Union ile Ödeme

Superfoods Brezilya Cevizi siparişlerinizde İzmir, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Mersin, Bingöl, Gaziantep ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Superfoods Brezilya Cevizi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Ukrayna, San Marino, Moldova, Finlandiya, Macaristan gibi ve Superfoods Brezilya Cevizi Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Bhutan, Ermenistan, Avustralya, Mısır, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Superfoods Brezilya Cevizi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Superfoods Brezilya Cevizi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Superfoods Brezilya Cevizi Fiyat, Superfoods Brezilya Cevizi Kapıda Ödeme, ucuza al Superfoods Brezilya Cevizi, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü satan, Superfoods Brezilya Cevizi detayları, Superfoods Brezilya Cevizi nereden alınır, Superfoods Brezilya Cevizi nasıl kullanılır, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü nerelerde satılıyor, Superfoods Brezilya Cevizi nedir, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü faydaları neler, Superfoods Brezilya Cevizi yurtdışı sipariş, Superfoods Brezilya Cevizi nerede satılır, Superfoods Brezilya Cevizi yorum, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü nereden alınır, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü faydaları, Superfoods Brezilya Cevizi faydası, Superfoods Brezilya Cevizi satışı, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü kullanımı, Superfoods Brezilya Cevizi, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü faydası, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü faydaları ve kullanımı, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü nerede satılır, Superfoods Brezilya Cevizi zararlı mı, Superfoods Brezilya Cevizi hakkında açıklama, Superfoods Brezilya Cevizi zararları, Superfoods Brezilya Cevizi fiyatları, Superfoods Brezilya Cevizi açıklamaları, Superfoods Brezilya Cevizi neye yarar, Superfoods Brezilya Cevizi satılan yerler, Superfoods Brezilya Cevizi etkileri, Superfoods Brezilya Cevizi satılan, Superfoods Brezilya Cevizi nerden alabilirim, Superfoods Brezilya Cevizi nereden alabilirim, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü hakkında, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü satılan yerler, Superfoods Brezilya Cevizi yorumları, Superfoods Brezilya Cevizi faydaları, Superfoods Brezilya Cevizi ne işe yarar, Superfoods Brezilya Cevizi satılır, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü yorum, Superfoods Brezilya Cevizi açıklamalı detayları, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü satış yerleri, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü satan yerler, Superfoods Brezilya Cevizi satış yerleri, Superfoods Brezilya Cevizi ekşi, Superfoods Brezilya Cevizi kullanımı, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü nasıl kullanılır, Superfoods Brezilya Cevizi yararlı mı, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü nerden alabilirim, Superfoods Brezilya Cevizi hakkındaki yorumlar, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü etkileri, Superfoods Brezilya Cevizi uyarılar, Superfoods Brezilya Cevizi satan, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü satışı, Superfoods Brezilya Cevizi satan yerler, Superfoods Brezilya Cevizi nerde, Superfoods Brezilya Cevizi nerelerde satılıyor, Superfoods Brezilya Cevizi yararları, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü nerde, Superfoods Brezilya Cevizi ne kadar, Superfoods Brezilya Cevizi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin