7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Talya cilt bakım yağı

Talya Cilt Bakım Yağı 80 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 38 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
40,00 TL
25,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Talya Cilt Bakım Yağı 80 ML

Talya Cilt Bakım Yağı Kaç ML ?

Talya Cilt Bakım Yağı 80 ML

Talya Cilt Bakım Yağı İzin Belgesi

Talya Bitkisel Ürünler Tic. San. Ltd. Şti. TR-KY-7391/17 Kızıllı Mahallesi Göncüler Sokak No:11 Kepez – Antalya / TÜRKİYE

Talya Cilt Bakım Yağı Yorumları

Talya Cilt Bakım Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Talya Cilt Bakım Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Talya Cilt Bakım Yağı İçinde Bulunanlar

Argan, mavi anemon, avakado, biberiye, heliantus, kayısı çekirdeği, jojoba, üzüm çekirdeği, ceviz, zeytin yağları ve E vitamini.

Talya Cilt Bakım Yağı Etkileri

Cilde taze ve pürüzsüz bir görünüm veren aromatik yağlar ile cildi besleyen, nemlendiren ve yenileyen vitamin ve bitkisel yağlar içerir.

Talya Cilt Bakım Yağı Kullanma Talimatları

Parmak uçlarıyla cilde masaj yapılarak uygulanır.

Talya Cilt Bakım Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Talya Cilt Bakım Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Talya Cilt Bakım Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Talya Cilt Bakım Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Talya Cilt Bakım Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Talya Cilt Bakım Yağı Zararları

Talya Cilt Bakım Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Talya Cilt Bakım Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Talya Cilt Bakım Yağı Ürünü Açıklaması

Talya Cilt Bakım Yağı 80 ML
Talya cilt bakım yağı
 

Talya Cilt Bakım Yağı Sipariş

Talya Cilt Bakım Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Talya Cilt Bakım Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Talya Cilt Bakım Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Talya Cilt Bakım Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Talya Cilt Bakım Yağı Havale ile Ödeme

Talya Cilt Bakım Yağı Wester Union ile Ödeme

 

Talya Cilt Bakım Yağı siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Karaman, Kırıkkale, Niğde, Kahramanmaraş, Kayseri ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Talya Cilt Bakım Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), İsveç, Lüksemburg, San Marino, Slovenya, Macaristan gibi ve Talya Cilt Bakım Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Çin, Özbekistan, Tayvan, Endonezya, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Talya Cilt Bakım Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Talya Cilt Bakım Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Talya Cilt Bakım Yağı Ücreti, Talya Cilt Bakım Yağı Kapıda Ödemeli, En ucuz Talya Cilt Bakım Yağı, Talya Cilt Bakım Yağı ekşi, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü satan yerler, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü satan, Talya Cilt Bakım Yağı hakkındaki yorumlar, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü satışı, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü nereden alınır, Talya Cilt Bakım Yağı yurtdışı sipariş, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü hakkında, Talya Cilt Bakım Yağı fiyatları, Talya Cilt Bakım Yağı yorumları, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü kullanımı, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü nerden alabilirim, Talya Cilt Bakım Yağı satılır, Talya Cilt Bakım Yağı açıklamaları, Talya Cilt Bakım Yağı nereden alabilirim, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü faydaları, Talya Cilt Bakım Yağı satan, Talya Cilt Bakım Yağı nedir, Talya Cilt Bakım Yağı satışı, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Talya Cilt Bakım Yağı neye yarar, Talya Cilt Bakım Yağı açıklamalı detayları, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü etkileri, Talya Cilt Bakım Yağı faydası, Talya Cilt Bakım Yağı ne kadar, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Talya Cilt Bakım Yağı yararları, Talya Cilt Bakım Yağı nerede satılır, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü satılan yerler, Talya Cilt Bakım Yağı ne işe yarar, Talya Cilt Bakım Yağı nerden alabilirim, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü nasıl kullanılır, Talya Cilt Bakım Yağı yararlı mı, Talya Cilt Bakım Yağı yorum, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü yorum, Talya Cilt Bakım Yağı detayları, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü faydaları neler, Talya Cilt Bakım Yağı nasıl kullanılır, Talya Cilt Bakım Yağı, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü nerde, Talya Cilt Bakım Yağı kullanımı, Talya Cilt Bakım Yağı hakkında açıklama, Talya Cilt Bakım Yağı zararları, Talya Cilt Bakım Yağı faydaları, Talya Cilt Bakım Yağı satılan yerler, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü nerede satılır, Talya Cilt Bakım Yağı uyarılar, Talya Cilt Bakım Yağı satış yerleri, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü satış yerleri, Talya Cilt Bakım Yağı satılan, Talya Cilt Bakım Yağı nerelerde satılıyor, Talya Cilt Bakım Yağı nerde, Talya Cilt Bakım Yağı nereden alınır, Talya Cilt Bakım Yağı satan yerler, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü faydası, Talya Cilt Bakım Yağı zararlı mı, Talya Cilt Bakım Yağı etkileri, Talya Cilt Bakım Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin