7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Talya Katı Kakao Yağı

Talya Katı Kakao Yağı 50 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 38 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
40,00 TL
25,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Talya Katı Kakao Yağı 50 ML

Talya Katı Kakao Yağı Kaç ML ?

Talya Katı Kakao Yağı 50 ML

Talya Katı Kakao Yağı İzin Belgesi

Talya Bitkisel Ürünler Tic. San. Ltd. Şti. TR-KY-7391/17 Kızıllı Mahallesi Göncüler Sokak No:11 Kepez – Antalya / TÜRKİYE

Talya Katı Kakao Yağı Yorumları

Talya Katı Kakao Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Talya Katı Kakao Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Talya Katı Kakao Yağı İçeriği

Theobrama Cacao Seed Butter (Katı Kakao Yağı).

Talya Katı Kakao Yağı Nerede kullanılır ?

Cilde taze ve pürüzsüz bir görünüm veren aromatik yağlar ile cildi besleyen, nemlendiren ve yenileyen vitamin ve bitkisel yağlar içerir.

Talya Katı Kakao Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Talya Katı Kakao Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Talya Katı Kakao Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Talya Katı Kakao Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Talya Katı Kakao Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Talya Katı Kakao Yağı Yan Etkileri

Talya Katı Kakao Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Talya Katı Kakao Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Talya Katı Kakao Yağı Ürünü Açıklaması

Talya Katı Kakao Yağı 50 ML
Talya Katı Kakao Yağı
 

Talya Katı Kakao Yağı Sipariş ver

Talya Katı Kakao Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Talya Katı Kakao Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Talya Katı Kakao Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Talya Katı Kakao Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Talya Katı Kakao Yağı Havale ile Ödeme

Talya Katı Kakao Yağı Wester Union ile Ödeme

Talya Katı Kakao Yağı siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Artvin, Giresun, Kars, Diyarbakır, Gaziantep ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Talya Katı Kakao Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Belçika, Macaristan, Ukrayna, İzlanda, İtalya, Litvanya gibi ve Talya Katı Kakao Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Birleşik Arap Emirlikleri, Maldivler, Japonya, Suriye, Litvanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Talya Katı Kakao Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Talya Katı Kakao Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Talya Katı Kakao Yağı Fiyatı, Talya Katı Kakao Yağı Kapıda Ödeme, En ucuz Talya Katı Kakao Yağı, Talya Katı Kakao Yağı satılan yerler, Talya Katı Kakao Yağı nerede satılır, Talya Katı Kakao Yağı, Talya Katı Kakao Yağı ürünü faydaları neler, Talya Katı Kakao Yağı ürünü faydası, Talya Katı Kakao Yağı yurtdışı sipariş, Talya Katı Kakao Yağı uyarılar, Talya Katı Kakao Yağı açıklamalı detayları, Talya Katı Kakao Yağı satış yerleri, Talya Katı Kakao Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Talya Katı Kakao Yağı nedir, Talya Katı Kakao Yağı zararlı mı, Talya Katı Kakao Yağı ürünü nerede satılır, Talya Katı Kakao Yağı yararlı mı, Talya Katı Kakao Yağı detayları, Talya Katı Kakao Yağı zararları, Talya Katı Kakao Yağı ürünü etkileri, Talya Katı Kakao Yağı ürünü nerden alabilirim, Talya Katı Kakao Yağı ekşi, Talya Katı Kakao Yağı nasıl kullanılır, Talya Katı Kakao Yağı ürünü satan, Talya Katı Kakao Yağı ürünü satışı, Talya Katı Kakao Yağı ürünü hakkında, Talya Katı Kakao Yağı nerden alabilirim, Talya Katı Kakao Yağı ürünü nasıl kullanılır, Talya Katı Kakao Yağı ürünü satış yerleri, Talya Katı Kakao Yağı kullanımı, Talya Katı Kakao Yağı ürünü nereden alınır, Talya Katı Kakao Yağı nereden alınır, Talya Katı Kakao Yağı neye yarar, Talya Katı Kakao Yağı satılan, Talya Katı Kakao Yağı yorumları, Talya Katı Kakao Yağı fiyatları, Talya Katı Kakao Yağı yorum, Talya Katı Kakao Yağı ne kadar, Talya Katı Kakao Yağı satışı, Talya Katı Kakao Yağı nerde, Talya Katı Kakao Yağı ürünü faydaları, Talya Katı Kakao Yağı ürünü, Talya Katı Kakao Yağı satan yerler, Talya Katı Kakao Yağı satan, Talya Katı Kakao Yağı nerelerde satılıyor, Talya Katı Kakao Yağı satılır, Talya Katı Kakao Yağı ürünü yorum, Talya Katı Kakao Yağı açıklamaları, Talya Katı Kakao Yağı ürünü nerde, Talya Katı Kakao Yağı ürünü satılan yerler, Talya Katı Kakao Yağı etkileri, Talya Katı Kakao Yağı hakkında açıklama, Talya Katı Kakao Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Talya Katı Kakao Yağı ürünü satan yerler, Talya Katı Kakao Yağı hakkındaki yorumlar, Talya Katı Kakao Yağı nereden alabilirim, Talya Katı Kakao Yağı faydaları, Talya Katı Kakao Yağı ürünü kullanımı, Talya Katı Kakao Yağı faydası, Talya Katı Kakao Yağı yararları, Talya Katı Kakao Yağı ne işe yarar, Talya Katı Kakao Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin