7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Talya Kenevir Tohumu Yağı

Talya Kenevir Tohumu Yağı 50 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 50 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
30,00 TL
15,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Talya Kenevir Tohumu Yağı 50 ML

Talya Kenevir Tohumu Yağı Kaç ML ?

Talya Kenevir Tohumu Yağı 50 ML

Talya Kenevir Tohumu Yağı İzin Belgesi

Talya Bitkisel Ürünler Tic. San. Ltd. Şti. TR-KY-7391/17 Kızıllı Mahallesi Göncüler Sokak No:11 Kepez – Antalya / TÜRKİYE

Talya Kenevir Tohumu Yağı Kullanıcı Yorumları

Talya Kenevir Tohumu Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Talya Kenevir Tohumu Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Talya Kenevir Tohumu Yağı İçinde Bulunanlar

Cannabis Sativa Seed Extract ( Kenevir Tohumu Yağı Ekstraktı)

Talya Kenevir Tohumu Yağı Nerede kullanılır ?

Kenevir bitkisinin tohumlarının tercihen soğuk pres ile yüksek ısıya maruz kalmadan sıkılarak elde edilen yağdır. Pişirme ve gıdaların hazırlanmasında kullanılmaktadır. Esrardan farklı olarak kenevirden elde edilen ve ilaç olmayan bir besindir. Sağlık için zararlı olan doymuş yağları az içermesi ve birçok besinsel faktörü taşıması nedeni ile besin değeri yüksektir.

Talya Kenevir Tohumu Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Talya Kenevir Tohumu Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Talya Kenevir Tohumu Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Talya Kenevir Tohumu Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Talya Kenevir Tohumu Yağı Yan Etkileri

Talya Kenevir Tohumu Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Talya Kenevir Tohumu Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Talya Kenevir Tohumu Yağı Ürünü Açıklaması

Talya Kenevir Tohumu Yağı 50 ML
Talya Kenevir Tohumu Yağı
 

Talya Kenevir Tohumu Yağı Satış

Talya Kenevir Tohumu Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Talya Kenevir Tohumu Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Talya Kenevir Tohumu Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Talya Kenevir Tohumu Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Talya Kenevir Tohumu Yağı Havale ile Ödeme

Talya Kenevir Tohumu Yağı Wester Union ile Ödeme

 

 

Talya Kenevir Tohumu Yağı siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Eskişehir, Şırnak, Bayburt, Hakkâri, Çankırı ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Talya Kenevir Tohumu Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Slovenya, Monaco, Norveç, Bosna-Hersek, Belarus gibi ve Talya Kenevir Tohumu Yağı Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Katar, Mısır, Irak, Yemen, Belarus gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Talya Kenevir Tohumu Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Talya Kenevir Tohumu Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Talya Kenevir Tohumu Yağı Ücreti, Talya Kenevir Tohumu Yağı Kapıda Ödeme, En ucuz Talya Kenevir Tohumu Yağı, Talya Kenevir Tohumu Yağı kullanımı, Talya Kenevir Tohumu Yağı yorum, Talya Kenevir Tohumu Yağı satılır, Talya Kenevir Tohumu Yağı etkileri, Talya Kenevir Tohumu Yağı satılan, Talya Kenevir Tohumu Yağı nasıl kullanılır, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü, Talya Kenevir Tohumu Yağı hakkında açıklama, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Talya Kenevir Tohumu Yağı yorumları, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü yorum, Talya Kenevir Tohumu Yağı yurtdışı sipariş, Talya Kenevir Tohumu Yağı uyarılar, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü nerede satılır, Talya Kenevir Tohumu Yağı nereden alabilirim, Talya Kenevir Tohumu Yağı açıklamalı detayları, Talya Kenevir Tohumu Yağı zararlı mı, Talya Kenevir Tohumu Yağı detayları, Talya Kenevir Tohumu Yağı faydaları, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü faydaları neler, Talya Kenevir Tohumu Yağı zararları, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü faydaları, Talya Kenevir Tohumu Yağı ne işe yarar, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü nerden alabilirim, Talya Kenevir Tohumu Yağı yararlı mı, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Talya Kenevir Tohumu Yağı, Talya Kenevir Tohumu Yağı açıklamaları, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü nasıl kullanılır, Talya Kenevir Tohumu Yağı neye yarar, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü hakkında, Talya Kenevir Tohumu Yağı yararları, Talya Kenevir Tohumu Yağı nereden alınır, Talya Kenevir Tohumu Yağı hakkındaki yorumlar, Talya Kenevir Tohumu Yağı nerde, Talya Kenevir Tohumu Yağı fiyatları, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü satışı, Talya Kenevir Tohumu Yağı ne kadar, Talya Kenevir Tohumu Yağı satılan yerler, Talya Kenevir Tohumu Yağı faydası, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü satılan yerler, Talya Kenevir Tohumu Yağı satan yerler, Talya Kenevir Tohumu Yağı satan, Talya Kenevir Tohumu Yağı nerden alabilirim, Talya Kenevir Tohumu Yağı nedir, Talya Kenevir Tohumu Yağı satış yerleri, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü nereden alınır, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü nerde, Talya Kenevir Tohumu Yağı ekşi, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü faydası, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü etkileri, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü satan, Talya Kenevir Tohumu Yağı nerelerde satılıyor, Talya Kenevir Tohumu Yağı satışı, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü kullanımı, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü satan yerler, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü satış yerleri, Talya Kenevir Tohumu Yağı nerede satılır, Talya Kenevir Tohumu Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin