7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Teacare Gece Kızı Çayı

TeaCare Gece Kızı Çayı 15 Poşet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
15,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

TeaCare Gece Kızı Çayı 15 Poşet

TeaCare Gece Kızı Çayı Kaç ADET ?

TeaCare Gece Kızı Çayı 15 Poşet

 

TeaCare Gece Kızı Çayı Yorumlar

TeaCare Gece Kızı Çayı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de TeaCare Gece Kızı Çayı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

TeaCare Gece Kızı Çayı İçinde Bulunanlar

Ihlamur, kiraz sapı, yeşil limon kurusu, tarçın, avokado

TeaCare Gece Kızı Çayı Muhafaza ve Uyarı
 • TeaCare Gece Kızı Çayı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • TeaCare Gece Kızı Çayı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • TeaCare Gece Kızı Çayı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
TeaCare Gece Kızı Çayı Zararları

TeaCare Gece Kızı Çayı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. TeaCare Gece Kızı Çayı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

TeaCare Gece Kızı Çayı Ürünü Açıklaması

TeaCare Gece Kızı Çayı 15 Süzen Poşet
Teacare Gece Kızı Çayı
 

TeaCare Gece Kızı Çayı Satış

TeaCare Gece Kızı Çayı Online Kredi Kartı ile Ödeme

TeaCare Gece Kızı Çayı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

TeaCare Gece Kızı Çayı Kapıda Nakit Ödeme

TeaCare Gece Kızı Çayı Kapıda Kredi Ödeme

TeaCare Gece Kızı Çayı Havale ile Ödeme

TeaCare Gece Kızı Çayı Wester Union ile Ödeme

TeaCare Gece Kızı Çayı siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Bayburt, Artvin, Iğdır, Yozgat, Tokat ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

TeaCare Gece Kızı Çayı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Arnavutluk, Moldova, Monaco, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti gibi ve TeaCare Gece Kızı Çayı Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Myanmar, Suriye, Pakistan, Avustralya, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

TeaCare Gece Kızı Çayı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve TeaCare Gece Kızı Çayı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

TeaCare Gece Kızı Çayı Fiyatı, TeaCare Gece Kızı Çayı Kredi Kartı ile Al, En ucuz TeaCare Gece Kızı Çayı , TeaCare Gece Kızı Çayı ekşi, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü satan, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü satışı, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü faydaları, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü nerede satılır, TeaCare Gece Kızı Çayı yorumları, TeaCare Gece Kızı Çayı etkileri, TeaCare Gece Kızı Çayı satılır, TeaCare Gece Kızı Çayı faydaları, TeaCare Gece Kızı Çayı satış yerleri, TeaCare Gece Kızı Çayı kullanımı, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü nasıl kullanılır, TeaCare Gece Kızı Çayı fiyatları, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü etkileri, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü faydası, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü satılan yerler, TeaCare Gece Kızı Çayı satılan, TeaCare Gece Kızı Çayı satan, TeaCare Gece Kızı Çayı uyarılar, TeaCare Gece Kızı Çayı nasıl kullanılır, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü yorum, TeaCare Gece Kızı Çayı açıklamalı detayları, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü satış yerleri, TeaCare Gece Kızı Çayı zararları, TeaCare Gece Kızı Çayı nerelerde satılıyor, TeaCare Gece Kızı Çayı yorum, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü nerde, TeaCare Gece Kızı Çayı yararlı mı, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü nerelerde satılıyor, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü hakkında, TeaCare Gece Kızı Çayı nerde, TeaCare Gece Kızı Çayı ne kadar, TeaCare Gece Kızı Çayı nerede satılır, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü satan yerler, TeaCare Gece Kızı Çayı yararları, TeaCare Gece Kızı Çayı satan yerler, TeaCare Gece Kızı Çayı detayları, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü faydaları ve kullanımı, TeaCare Gece Kızı Çayı ne işe yarar, TeaCare Gece Kızı Çayı satılan yerler, TeaCare Gece Kızı Çayı faydası, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü nereden alınır, TeaCare Gece Kızı Çayı açıklamaları, TeaCare Gece Kızı Çayı zararlı mı, TeaCare Gece Kızı Çayı , TeaCare Gece Kızı Çayı nedir, TeaCare Gece Kızı Çayı yurtdışı sipariş, TeaCare Gece Kızı Çayı neye yarar, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü, TeaCare Gece Kızı Çayı satışı, TeaCare Gece Kızı Çayı hakkındaki yorumlar, TeaCare Gece Kızı Çayı nereden alabilirim, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü faydaları neler, TeaCare Gece Kızı Çayı nerden alabilirim, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü kullanımı, TeaCare Gece Kızı Çayı nereden alınır, TeaCare Gece Kızı Çayı hakkında açıklama, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü nerden alabilirim, TeaCare Gece Kızı Çayı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.