7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Bitkisel Çaylar > Teagarden Gunpowder Tea – Yeşil Çay 30 Poşet Çay

Teagarden Gunpowder Tea – Yeşil Çay 30 Poşet Çay

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 değerlendirme
Loading...
59,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
  • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
  • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
  • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
    0534 849 00 03
  • Orjinal Ürüne %100 Destek

Gunpowder Tea – Yeşil Çay

Gunpowder Tea – Yeşil Çay Kaç POŞET ÇAY?

Gunpowder Tea – Yeşil Çay 30 POŞET ÇAY

Gunpowder Tea – Yeşil Çay Üretici Firma Adı

Fito Farma İlaç İçecek Kozmetik ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti.

Gunpowder Tea – Yeşil Çay Kullananlar

Gunpowder Tea – Yeşil Çay ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Gunpowder Tea – Yeşil Çay hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Gunpowder Tea – Yeşil Çay İçinde Bulunanlar

İçindekiler / Ingredients Gunpowder Green Tea (%30), Nane yaprağı, Kiraz sapı, Mısır püskülü, Funda yaprağı, Biberiye, Mersin yaprağı, Mate Çayı, Yeşilçay, Hibisküs, Stevia, Melisa Yaprağı, Karahindiba yaprağı, Tarçın. Gunpowder Green Tea (%30), Mentha longifolia, Cerasus avium, Zea mays, Erica manipuliflora Salisb, Rosmarinus officinalis, Myrtus communis, Ilex paraguariensis, Camellia sinensis, Hibiscus sabdariffa, Melissa officinalis, Taraxacum officinale, Cinnamomum.

Gunpowder Tea – Yeşil Çay Etkileri

Gunpowder Tea – Yeşil Çay hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Gunpowder Tea – Yeşil Çay Kullanma Talimatları

Nasıl Hazırlanır: Bir fincan sıcak suyun içine bir süzen poşet gunpowder tea atılır. 3-5 dakika demlenir ve içilir. How to prepare Put one straining GunPowder Tea bag to mug of hot water. Wait for 3-5 minutes and your tea will be ready to drink.

Gunpowder Tea – Yeşil Çay Zararları

Gunpowder Tea – Yeşil Çay içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Gunpowder Tea – Yeşil Çay Ürünü Açıklaması

Gunpowder Tea - Detox Çayı yerli üretim
Gunpowder Tea – Yeşil Çay
 

Gunpowder Tea – Detox Çayı Satın al

Gunpowder Tea – Detox Çayı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Gunpowder Tea – Detox Çayı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Gunpowder Tea – Detox Çayı Kapıda Nakit Ödeme

Gunpowder Tea – Detox Çayı Kapıda Kredi Ödeme

Gunpowder Tea – Detox Çayı Havale ile Ödeme

Gunpowder Tea – Detox Çayı Western Union ile Ödeme

Gunpowder Tea – Detox Çayı siparişlerinizde İzmir, Ankara, Ağrı, Konya, Bayburt, Ardahan, Nevşehir ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Gunpowder Tea – Detox Çayı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Polonya, İsveç, Portekiz, Belarus, Hırvatistan gibi ve Gunpowder Tea – Detox Çayı Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Lübnan, Tayland, Filipinler, Bahreyn, Hırvatistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Gunpowder Tea – Detox Çayı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Gunpowder Tea – Detox Çayı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Gunpowder Tea – Detox Çayı Fiyat, Gunpowder Tea – Detox Çayı Kredi Kartı ile Al, En uygun Gunpowder Tea – Detox Çayı, Gunpowder Tea – Detox Çayı yurtdışı sipariş, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü yorum, Gunpowder Tea – Detox Çayı kullanımı, Gunpowder Tea – Detox Çayı detayları, Gunpowder Tea – Detox Çayı satılan yerler, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü nasıl kullanılır, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü faydaları neler, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü nerde, Gunpowder Tea – Detox Çayı fiyatları, Gunpowder Tea – Detox Çayı satan yerler, Gunpowder Tea – Detox Çayı yorum, Gunpowder Tea – Detox Çayı nerede satılır, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü satışı, Gunpowder Tea – Detox Çayı zararları, Gunpowder Tea – Detox Çayı etkileri, Gunpowder Tea – Detox Çayı zararlı mı, Gunpowder Tea – Detox Çayı hakkındaki yorumlar, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü kullanımı, Gunpowder Tea – Detox Çayı nedir, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü faydası, Gunpowder Tea – Detox Çayı nereden alabilirim, Gunpowder Tea – Detox Çayı açıklamalı detayları, Gunpowder Tea – Detox Çayı satış yerleri, Gunpowder Tea – Detox Çayı yararlı mı, Gunpowder Tea – Detox Çayı ne kadar, Gunpowder Tea – Detox Çayı satan, Gunpowder Tea – Detox Çayı satılır, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü nereden alınır, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü satış yerleri, Gunpowder Tea – Detox Çayı hakkında açıklama, Gunpowder Tea – Detox Çayı nerelerde satılıyor, Gunpowder Tea – Detox Çayı neye yarar, Gunpowder Tea – Detox Çayı açıklamaları, Gunpowder Tea – Detox Çayı uyarılar, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü satan yerler, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü nerelerde satılıyor, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü etkileri, Gunpowder Tea – Detox Çayı nerde, Gunpowder Tea – Detox Çayı satılan, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü satılan yerler, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü hakkında, Gunpowder Tea – Detox Çayı ne işe yarar, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü faydaları, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü, Gunpowder Tea – Detox Çayı satışı, Gunpowder Tea – Detox Çayı, Gunpowder Tea – Detox Çayı ekşi, Gunpowder Tea – Detox Çayı nerden alabilirim, Gunpowder Tea – Detox Çayı yararları, Gunpowder Tea – Detox Çayı nereden alınır, Gunpowder Tea – Detox Çayı yorumları, Gunpowder Tea – Detox Çayı nasıl kullanılır, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü satan, Gunpowder Tea – Detox Çayı faydaları, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü faydaları ve kullanımı, Gunpowder Tea – Detox Çayı faydası, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü nerede satılır, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü nerden alabilirim, Gunpowder Tea – Detox Çayı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

    Ürün Hakkında Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi