7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Balen Ürünleri > Organik Ürünler > Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ML

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 34 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
44,00 TL
29,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ML

Tereson Ayak Kokusu Kremi Kaç ML ?

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ML

Tereson Ayak Kokusu Kremi İzin Belgesi

A.Çorum Medikal – Tereson General Eşref Bitlis Cad No: 2 Dap Space Center Sancaktepe-İstanbul

Tereson Ayak Kokusu Kremi Kullanıcı Yorumları

Tereson Ayak Kokusu Kremi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Tereson Ayak Kokusu Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Tereson Ayak Kokusu Kremi Faydaları

Tereson ayak kokusu kremi, terleme problemine yönelik geliştirilmiş bir kremdir.

Tereson Ayak Kokusu Kremi Kullanımı

Ayaklarda gerekli temizlik yapıldıktan sonra taban kısmına ve parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürülür. Kullanıldıktan sonra pamuklu bir çorap giyilmesi önerilir.

Tereson Ayak Kokusu Kremi Muhafaza ve Uyarı
 • Tereson Ayak Kokusu Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Tereson Ayak Kokusu Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Tereson Ayak Kokusu Kremi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Tereson Ayak Kokusu Kremi Yan Etkileri

Tereson Ayak Kokusu Kremi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Tereson Ayak Kokusu Kremi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Tereson Ayak Kokusu Kremi Ürünü Açıklaması

Tereson Ayak Kokusu Kremi
 

Tereson Ayak Kokusu Kremi Sipariş ver

Tereson Ayak Kokusu Kremi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Tereson Ayak Kokusu Kremi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Tereson Ayak Kokusu Kremi Kapıda Nakit Ödeme

Tereson Ayak Kokusu Kremi Kapıda Kredi Ödeme

Tereson Ayak Kokusu Kremi Havale ile Ödeme

Tereson Ayak Kokusu Kremi Wester Union ile Ödeme

Tereson Ayak Kokusu Kremi siparişlerinizde İzmir, Ankara, Şırnak, Kayseri, Samsun, Karaman, Burdur ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Tereson Ayak Kokusu Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Belçika, İtalya, Romanya, Yunanistan, Polonya, Makedonya gibi ve Tereson Ayak Kokusu Kremi Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Suriye, Hindistan, Filipinler, Özbekistan, Makedonya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Tereson Ayak Kokusu Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Tereson Ayak Kokusu Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Tereson Ayak Kokusu Kremi Fiyat, Tereson Ayak Kokusu Kremi Kapıda Ödeme, ucuza al Tereson Ayak Kokusu Kremi, Tereson Ayak Kokusu Kremi kullanımı, Tereson Ayak Kokusu Kremi satışı, Tereson Ayak Kokusu Kremi hakkında açıklama, Tereson Ayak Kokusu Kremi hakkındaki yorumlar, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü satılan yerler, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü yorum, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Tereson Ayak Kokusu Kremi yorum, Tereson Ayak Kokusu Kremi satan yerler, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü satış yerleri, Tereson Ayak Kokusu Kremi nerden alabilirim, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Tereson Ayak Kokusu Kremi neye yarar, Tereson Ayak Kokusu Kremi satış yerleri, Tereson Ayak Kokusu Kremi ne kadar, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü nasıl kullanılır, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü faydaları, Tereson Ayak Kokusu Kremi nerede satılır, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü satan, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü nereden alınır, Tereson Ayak Kokusu Kremi ne işe yarar, Tereson Ayak Kokusu Kremi yorumları, Tereson Ayak Kokusu Kremi uyarılar, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü satan yerler, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü nerden alabilirim, Tereson Ayak Kokusu Kremi detayları, Tereson Ayak Kokusu Kremi faydaları, Tereson Ayak Kokusu Kremi satılan yerler, Tereson Ayak Kokusu Kremi, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü faydaları neler, Tereson Ayak Kokusu Kremi zararları, Tereson Ayak Kokusu Kremi fiyatları, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü satışı, Tereson Ayak Kokusu Kremi yurtdışı sipariş, Tereson Ayak Kokusu Kremi yararları, Tereson Ayak Kokusu Kremi yararlı mı, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü etkileri, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü nerde, Tereson Ayak Kokusu Kremi nerelerde satılıyor, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü faydası, Tereson Ayak Kokusu Kremi etkileri, Tereson Ayak Kokusu Kremi zararlı mı, Tereson Ayak Kokusu Kremi nereden alınır, Tereson Ayak Kokusu Kremi nedir, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü hakkında, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü nerede satılır, Tereson Ayak Kokusu Kremi nereden alabilirim, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü kullanımı, Tereson Ayak Kokusu Kremi ekşi, Tereson Ayak Kokusu Kremi satan, Tereson Ayak Kokusu Kremi faydası, Tereson Ayak Kokusu Kremi nerde, Tereson Ayak Kokusu Kremi açıklamalı detayları, Tereson Ayak Kokusu Kremi satılır, Tereson Ayak Kokusu Kremi açıklamaları, Tereson Ayak Kokusu Kremi satılan, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü, Tereson Ayak Kokusu Kremi nasıl kullanılır, Tereson Ayak Kokusu Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin