7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı 10 + 10 ML
Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı 10 + 10 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 43 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
35,00 TL
20,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı 10 + 10 ML

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Kaç ML ?

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı 10 + 10 ML

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı İzin Belgesi

ASYA DOĞAL ÜRÜNLER TİC.LTD.ŞTİ. – Akşemsettin Mah. Yazı Cad. Çamlıca, Sincan, Ankara

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Kullanıcı Yorumları

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı İçindekiler

Organik yollardan elde edilmiş yılan yağı ekstraktı ihtiva eder.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Ne işe yarar ?

Her ne kadar doğuştan sağlıklı kirpiklerimiz olsa da birçok nedenden ötürü zayıflıyorlar maskara kullanmak yaşın ilerlemesi değişen hormon dengesi veya çeşitli hastalıklar kirpik ve kaşlarımızda dökülmelere kopmalara dolayısıyla azalmalara neden oluyor. Kirpik ve kaşları güçlendirmek dökülmelerini engellemek ve çoğaltmak için valensey kaş kirpik serumu size bu konuda özel formülü ile yardımcı bir üründür.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Kullanma Talimatları

Kaş yağı: Özel uygulamalı pedi sayesinde günde 1 defa tercihen yatmadan önce kaşlara sürülerek hafif masaj yapılır. Kirpik bakım yağı: Özel uygulamalı fırçası sayesinde, günde 1 defa tercihen yatmadan önce kirpiklerinize uygulanması tavsiye edilir.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Muhafaza ve Uyarı
 • Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Zararları

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Ürünü kozmetik üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Ürünü Açıklaması

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı 10 + 10 ML
Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı
 

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Sipariş ver

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Online Kredi Kartı ile Ödeme

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Kapıda Nakit Ödeme

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Kapıda Kredi Ödeme

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Havale ile Ödeme

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Wester Union ile Ödeme

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı siparişlerinizde İzmir, Ankara, Muş, Diyarbakır, Aydın, Mardin, Şanlıurfa ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Belçika, İspanya, İrlanda, Slovakya, Polonya, Arnavutluk gibi ve Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, İsrail, Sri Lanka, Myanmar, Gürcistan, Arnavutluk gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Fiyatı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı Kapıda Ödemeli, ucuza al Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı faydası, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı satış yerleri, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nasıl kullanılır, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ne kadar, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü satan, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nereden alabilirim, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı yararlı mı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı yorumları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü yorum, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı hakkındaki yorumlar, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı satan yerler, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı satışı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı satılır, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü nereden alınır, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı zararlı mı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü satan yerler, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı açıklamalı detayları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı uyarılar, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü kullanımı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nerden alabilirim, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı yorum, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı hakkında açıklama, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü satış yerleri, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı fiyatları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü nerede satılır, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı neye yarar, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü hakkında, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nerede satılır, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı satılan yerler, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı etkileri, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı zararları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı satan, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı açıklamaları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü nerden alabilirim, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ekşi, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları neler, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nerelerde satılıyor, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı detayları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nereden alınır, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nerde, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı faydaları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü etkileri, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ne işe yarar, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü nerde, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü satışı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü faydası, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı nedir, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı kullanımı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı yurtdışı sipariş, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı yararları, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü satılan yerler, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı satılan, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü nasıl kullanılır, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı, Valensey Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin