7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Valide Sultan Goji Berry Kremi 100 ML
Valide Sultan Goji Berry

Valide Sultan Goji Berry Kremi 100 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 50 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
30,00 TL
15,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Valide Sultan Goji Berry Kremi 100 ML

Valide Sultan Goji Berry Kremi Kaç ML ?

Valide Sultan Goji Berry Kremi 100 ML

Valide Sultan Goji Berry Kremi Kullanıcıları

Valide Sultan Goji Berry Kremi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Valide Sultan Goji Berry Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Valide Sultan Goji Berry Kremi İçinde Bulunanlar

Akva, Setearil Alkol, Kaprilik Kaprik Trigliserid, Gliserin, Gliseril Palmitat/Sterat, Potasyum Fosfat setil Fosfat, Vitis Vinifera (üzüm) Çekirdek Yağı, İzopropil Palmitat, Hidrojenli Jojoba Yağı, Lisium barbarum(Goji Berry) Meyve özü, Allantoin, Setearet-23, Disodyum EDTA, Sitrik Asit, Parfüm, Fenoksietanol, Metilisotiazolinone, Hidroksisitronellal, Linalool, Geraniyol, Sitronelol.

Valide Sultan Goji Berry Kremi Faydaları

Daha çok cilt sıkılaştırıcı etkisi bulunan Valide Sultan Goji Berry Kremi ile birlikte tüm cilt sorunlarına karşı etkili bir bakım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürün tüm cilt tipleri için özel olarak üretilmiş ve günümüzde birçok kişi tarafından da kullanılmaya devam edilmektedir.

Valide Sultan Goji Berry Kremi Kullanma Talimatları

Kremi uygulamadan önce cilt temizleyici ürünler veya ph değeri yüksek bir sabun ile uygulama yapacağınız bölgeyi dikkatlice temizledikten sonra nohut tanesi kadar (uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösterebilir) aldığınız kremi yumuşak dairesel hareketlerle cildinize yedirerek uygulayınız… Düzenli kullanım sayesinde cildinizde oluşan yorgunluk izlerini ortadan kaldırır, cildinizi pürüzsüzleştirir ve cildinizi nem dengesini sağlar. Kullandıktan kısa bir süre sonra etkilerini göstermeye başlar…

Valide Sultan Goji Berry Kremi Muhafaza ve Uyarı
 • Valide Sultan Goji Berry Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Valide Sultan Goji Berry Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Valide Sultan Goji Berry Kremi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Valide Sultan Goji Berry Kremi Belirtileri

Valide Sultan Goji Berry Kremi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Valide Sultan Goji Berry Kremi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Valide Sultan Goji Berry Kremi Ürünü Açıklaması

Valide Sultan Goji Berry Kremi 100 ML
Valide Sultan Goji Berry
 

Valide Sultan Goji Berry Kremi Sipariş ver

Valide Sultan Goji Berry Kremi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Valide Sultan Goji Berry Kremi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Valide Sultan Goji Berry Kremi Kapıda Nakit Ödeme

Valide Sultan Goji Berry Kremi Kapıda Kredi Ödeme

Valide Sultan Goji Berry Kremi Havale ile Ödeme

Valide Sultan Goji Berry Kremi Wester Union ile Ödeme

Valide Sultan Goji Berry Kremi siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Niğde, Amasya, Malatya, Antalya, Kırşehir ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Valide Sultan Goji Berry Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), İngiltere, Polonya, Makedonya, Litvanya, Slovakya gibi ve Valide Sultan Goji Berry Kremi Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Suriye, Bhutan, Kırgızistan, Lübnan, Slovakya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Valide Sultan Goji Berry Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Valide Sultan Goji Berry Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Valide Sultan Goji Berry Kremi Fiyatı, Valide Sultan Goji Berry Kremi Kapıda Ödeme, En ucuz Valide Sultan Goji Berry Kremi, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü nerede satılır, Valide Sultan Goji Berry Kremi satılır, Valide Sultan Goji Berry Kremi satılan, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü etkileri, Valide Sultan Goji Berry Kremi satan, Valide Sultan Goji Berry Kremi satış yerleri, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Valide Sultan Goji Berry Kremi yararları, Valide Sultan Goji Berry Kremi satışı, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü faydası, Valide Sultan Goji Berry Kremi satan yerler, Valide Sultan Goji Berry Kremi nereden alabilirim, Valide Sultan Goji Berry Kremi nasıl kullanılır, Valide Sultan Goji Berry Kremi yorum, Valide Sultan Goji Berry Kremi ne işe yarar, Valide Sultan Goji Berry Kremi yararlı mı, Valide Sultan Goji Berry Kremi nerede satılır, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü satılan yerler, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü nerde, Valide Sultan Goji Berry Kremi nerde, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü satış yerleri, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü nasıl kullanılır, Valide Sultan Goji Berry Kremi açıklamaları, Valide Sultan Goji Berry Kremi uyarılar, Valide Sultan Goji Berry Kremi açıklamalı detayları, Valide Sultan Goji Berry Kremi nerden alabilirim, Valide Sultan Goji Berry Kremi ne kadar, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü nerden alabilirim, Valide Sultan Goji Berry Kremi kullanımı, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü hakkında, Valide Sultan Goji Berry Kremi nerelerde satılıyor, Valide Sultan Goji Berry Kremi satılan yerler, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü satışı, Valide Sultan Goji Berry Kremi, Valide Sultan Goji Berry Kremi yurtdışı sipariş, Valide Sultan Goji Berry Kremi etkileri, Valide Sultan Goji Berry Kremi zararlı mı, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Valide Sultan Goji Berry Kremi ekşi, Valide Sultan Goji Berry Kremi neye yarar, Valide Sultan Goji Berry Kremi zararları, Valide Sultan Goji Berry Kremi nereden alınır, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü kullanımı, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü faydaları neler, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü faydaları, Valide Sultan Goji Berry Kremi faydası, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü satan, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü satan yerler, Valide Sultan Goji Berry Kremi faydaları, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü nereden alınır, Valide Sultan Goji Berry Kremi yorumları, Valide Sultan Goji Berry Kremi fiyatları, Valide Sultan Goji Berry Kremi nedir, Valide Sultan Goji Berry Kremi hakkındaki yorumlar, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü yorum, Valide Sultan Goji Berry Kremi hakkında açıklama, Valide Sultan Goji Berry Kremi detayları, Valide Sultan Goji Berry Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin