7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400 ML
Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Arabistan İthal

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 29 İndirim  
14,10 TL Kazanç  
49,00 TL
34,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan 400 ML ( Arabistan’dan İthal )

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Kaç ML ?

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan 400 ML

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan İzin Belgesi

Hobi Kozmetik Saray Mah. Site Yolu Sok N;54 Anel Is Merkezi.K; 26C Umraniye

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Kullanıcıları

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Vatika Kaktüs Özlü Şampuan hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan İçeriği

Gergir, Kaktüs Özü Kremi ve Sarımsak özü

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Etkileri

Vatika yıpranmış saçların onarımında ve saç kaybında etkin maddesi olan kaktüs özü ile saç dökülmesi ve yıpranması için özel üretilmiş bir saç bakım şampuanıdır.

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Muhafaza ve Uyarı
 • Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Belirtileri

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Ürünü Açıklaması

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Arabistan’dan İthal 400 ML
Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Arabistan İthal
 

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Siparişi

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Online Kredi Kartı ile Ödeme

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Kapıda Nakit Ödeme

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Kapıda Kredi Ödeme

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Havale ile Ödeme

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Wester Union ile Ödeme

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Artvin, Tokat, Giresun, Bolu, Kocaeli ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Lüksemburg, Karadağ, Bosna-Hersek, İzlanda, Danimarka gibi ve Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Japonya, Ürdün, Gürcistan, Tayland, Danimarka gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Fiyatı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan Kapıda Ödemeli, En uygun Vatika Kaktüs Özlü Şampuan , Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nerede satılır, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nereden alınır, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan zararlı mı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan faydaları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan etkileri, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan satan, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan yurtdışı sipariş, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan satılan, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nerde, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan açıklamalı detayları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nereden alabilirim, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü hakkında, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü faydası, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan yararları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan yorum, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü nasıl kullanılır, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü etkileri, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan satılır, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü satış yerleri, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan neye yarar, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nasıl kullanılır, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan detayları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan , Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü satılan yerler, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ekşi, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan zararları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan faydası, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ne işe yarar, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan satan yerler, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü nerden alabilirim, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan satışı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan hakkındaki yorumlar, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü faydaları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan yorumları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü satan yerler, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nerelerde satılıyor, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü yorum, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan yararlı mı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan satılan yerler, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan satış yerleri, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü nerelerde satılıyor, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan uyarılar, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü nerede satılır, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü kullanımı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan hakkında açıklama, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nedir, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü faydaları ve kullanımı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü nerde, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ne kadar, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü faydaları neler, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü nereden alınır, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü satışı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan fiyatları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan açıklamaları, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan nerden alabilirim, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan kullanımı, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü satan, Vatika Kaktüs Özlü Şampuan ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin