7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400 ML
Vatika Zeytin Özlü Şampuan Arabistan İthal

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
34,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400 ML

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Kaç ML ?

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan 400 ML

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan İzin Belgesi

Hobi Kozmetik Saray Mah. Site Yolu Sok N;54 Anel Is Merkezi.K; 26C Umraniye

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Kullananlar

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan İçeriği

Kına özü, Zeytin yağı özü, Aloe Vera

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Ne işe yarar ?

Ferahlatıcı, güçlendirici ve yağ dengeleyici özelliği ile Vatika Zeytinyağı özlü şampuan, saçınız ihtiyacı olan bütün besinleri sağlar.

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Muhafaza ve Uyarı
 • Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Zararları

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Ürünü Açıklaması

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400ML
Vatika Zeytin Özlü Şampuan Arabistan İthal
 

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Sipariş

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Online Kredi Kartı ile Ödeme

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Kapıda Nakit Ödeme

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Kapıda Kredi Ödeme

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Havale ile Ödeme

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Wester Union ile Ödeme

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Bartın, Çanakkale, Gaziantep, Tunceli, Muğla ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Ukrayna, İngiltere, Malta, Litvanya, Slovenya gibi ve Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Katar, Çin, Slovenya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Ücreti, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan Kapıda Ödemeli, indirimli al Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan fiyatları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan yurtdışı sipariş, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan satan yerler, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan satan, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan neye yarar, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan uyarılar, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü nasıl kullanılır, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü satan, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan yorumları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan yararları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü nerde, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan zararları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan hakkındaki yorumlar, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nasıl kullanılır, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan satışı, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan açıklamalı detayları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan etkileri, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nerede satılır, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan satış yerleri, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan satılan, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü faydası, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü kullanımı, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan detayları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nedir, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan yararlı mı, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü satışı, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan faydası, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan hakkında açıklama, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nerde, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ekşi, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan kullanımı, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü nerelerde satılıyor, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü nerede satılır, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ne işe yarar, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü satan yerler, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü faydaları ve kullanımı, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü yorum, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ne kadar, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü faydaları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü etkileri, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü nerden alabilirim, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nereden alınır, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü hakkında, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan zararlı mı, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü satılan yerler, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan satılır, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü faydaları neler, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü nereden alınır, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan satılan yerler, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan faydaları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan yorum, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan açıklamaları, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nerelerde satılıyor, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nereden alabilirim, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü satış yerleri, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan nerden alabilirim, Vatika Zeytinyağı Özlü Şampuan ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.