7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Bitkisel Doğal Ürünler > Sağlık Destek Ürünleri > Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400 ML
Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Arabistan İthal

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ( Arabistan’dan İthal ) 400 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
34,90 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan (Arabistan’dan İthal) 400 ML

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Kaç ML ?

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan 400 ML

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan İzin Belgesi

Hobi Kozmetik Saray Mah. Site Yolu Sok N;54 Anel Is Merkezi.K; 26C Umraniye

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Kullanıcıları

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Vatika Sarımsak Özlü Şampuan hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan İçinde Bulunanlar

Sarımsak Özü

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Nerede kullanılır ?

İspanya’dan ithal edilen dünyaca ünlü sarımsak özleri kullanılan Vatika sarımsak özlü şampuan, içerdiği yoğun ve zengin anti-toksinler ile saçların doğal ve güçlü büyümesine yardımcı olur.

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Muhafaza ve Uyarı
 • Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Zararları

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Ürünü Açıklaması

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan (Arabistan’dan İthal) 400ML
Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Arabistan İthal
 

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Sipariş

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Online Kredi Kartı ile Ödeme

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Kapıda Nakit Ödeme

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Kapıda Kredi Ödeme

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Havale ile Ödeme

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Wester Union ile Ödeme

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan siparişlerinizde İstanbul, Ankara, Kütahya, Karabük, Adana, Denizli, Trabzon ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, Norveç, San Marino, Hırvatistan, Arnavutluk, Macaristan gibi ve Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Kuveyt, Kırgızistan, Türkmenistan, Irak, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Fiyatı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan Kapıda Ödeme, ucuza al Vatika Sarımsak Özlü Şampuan, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nedir, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerelerde satılıyor, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satılan yerler, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satışı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan kullanımı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydaları neler, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan satılan yerler, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ne kadar, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan satışı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydaları ve kullanımı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nereden alabilirim, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satan yerler, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerede satılır, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satan, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü kullanımı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan satan yerler, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nerden alabilirim, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ne işe yarar, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nasıl kullanılır, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nasıl kullanılır, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan satan, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan satılır, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan yararları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nereden alınır, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan uyarılar, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan yararlı mı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nerde, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan zararları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nerede satılır, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü yorum, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan nerelerde satılıyor, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan neye yarar, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydaları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan satılan, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan detayları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan fiyatları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ekşi, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan hakkındaki yorumlar, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü hakkında, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydası, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan açıklamaları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan hakkında açıklama, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satış yerleri, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan faydaları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan satış yerleri, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan yorumları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan zararlı mı, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan faydası, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerde, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü etkileri, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nereden alınır, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan yorum, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan yurtdışı sipariş, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan etkileri, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan açıklamalı detayları, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerden alabilirim, Vatika Sarımsak Özlü Şampuan ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.