7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Çeşitli Lokman Hekim Ürünleri > Voox Black Mask – Siyah Maske 1 ADET

Voox Black Mask – Siyah Maske 1 ADET

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 28 İndirim  
15,00 TL Kazanç  
54,00 TL
39,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Voox Black Mask – Siyah Maske 1 ADET

Voox Black Mask – Siyah Maske Kaç ADET ?

Voox Black Mask – Siyah Maske 1 ADET

Voox Black Mask – Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Voox Black Mask – Siyah Maske ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Voox Black Mask – Siyah Maske hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Voox Black Mask – Siyah Maske Kullanımı

KULLANIM ŞEKLİ : Adım 1 Göz çevrelerini, kıllı ve hasarlı bölgeleri açıkta bırakarak maskeyi problemli bölgeleri kalın tabaka halinde sürün. Adım 2 30 dakika bekleyin. Maske kuruyacak ve esnekleşecektir. Bu arada maskenin aktif maddeleri cilde derinlemesine işleyerek gerekli etkiyi yapacaktır. Adım 3 Yavaş el hareketiyle maskeyi sıyırınız. Kalıntıları ılık su ile yıkayınız. Haftada 3 kez kullanınız.

Voox Black Mask – Siyah Maske Muhafaza ve Uyarı
 • Voox Black Mask – Siyah Maske Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Voox Black Mask – Siyah Maske ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Voox Black Mask – Siyah Maske ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Voox Black Mask – Siyah Maske Belirtileri

Voox Black Mask – Siyah Maske Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Voox Black Mask – Siyah Maske Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Voox Black Mask – Siyah Maske Ürünü Açıklaması

Voox Black Mask – Siyah Maske 1 ADET
 

Voox Black Mask – Siyah Maske Satın al

Voox Black Mask – Siyah Maske Online Kredi Kartı ile Ödeme

Voox Black Mask – Siyah Maske Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Voox Black Mask – Siyah Maske Kapıda Nakit Ödeme

Voox Black Mask – Siyah Maske Kapıda Kredi Ödeme

Voox Black Mask – Siyah Maske Havale ile Ödeme

Voox Black Mask – Siyah Maske Wester Union ile Ödeme

Voox Black Mask – Siyah Maske siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Osmaniye, Van, Bitlis, Aydın, Denizli ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Voox Black Mask – Siyah Maske Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Avusturya, İngiltere, Bulgaristan, İtalya, Norveç, Portekiz gibi ve Voox Black Mask – Siyah Maske Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, KKTC, Kıbrıs, Ürdün, Güney Kore, Filipinler, Portekiz gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Voox Black Mask – Siyah Maske Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Voox Black Mask – Siyah Maske Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Voox Black Mask – Siyah Maske Fiyat, Voox Black Mask – Siyah Maske Kredi Kartı ile Al, En uygun Voox Black Mask – Siyah Maske, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü nereden alınır, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü nasıl kullanılır, Voox Black Mask – Siyah Maske hakkında açıklama, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü nerede satılır, Voox Black Mask – Siyah Maske satılan, Voox Black Mask – Siyah Maske hakkındaki yorumlar, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü kullanımı, Voox Black Mask – Siyah Maske nerelerde satılıyor, Voox Black Mask – Siyah Maske nerde, Voox Black Mask – Siyah Maske satan yerler, Voox Black Mask – Siyah Maske yararlı mı, Voox Black Mask – Siyah Maske nasıl kullanılır, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü satılan yerler, Voox Black Mask – Siyah Maske satılan yerler, Voox Black Mask – Siyah Maske açıklamalı detayları, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü satışı, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü faydası, Voox Black Mask – Siyah Maske fiyatları, Voox Black Mask – Siyah Maske satış yerleri, Voox Black Mask – Siyah Maske etkileri, Voox Black Mask – Siyah Maske uyarılar, Voox Black Mask – Siyah Maske nedir, Voox Black Mask – Siyah Maske yorumları, Voox Black Mask – Siyah Maske nereden alabilirim, Voox Black Mask – Siyah Maske yurtdışı sipariş, Voox Black Mask – Siyah Maske faydaları, Voox Black Mask – Siyah Maske satan, Voox Black Mask – Siyah Maske ekşi, Voox Black Mask – Siyah Maske yorum, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü satan yerler, Voox Black Mask – Siyah Maske satışı, Voox Black Mask – Siyah Maske satılır, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü faydaları neler, Voox Black Mask – Siyah Maske açıklamaları, Voox Black Mask – Siyah Maske nerede satılır, Voox Black Mask – Siyah Maske nerden alabilirim, Voox Black Mask – Siyah Maske detayları, Voox Black Mask – Siyah Maske zararlı mı, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü hakkında, Voox Black Mask – Siyah Maske ne işe yarar, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü faydaları ve kullanımı, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü yorum, Voox Black Mask – Siyah Maske yararları, Voox Black Mask – Siyah Maske nereden alınır, Voox Black Mask – Siyah Maske ne kadar, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü etkileri, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü faydaları, Voox Black Mask – Siyah Maske zararları, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü nerelerde satılıyor, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü satan, Voox Black Mask – Siyah Maske faydası, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü, Voox Black Mask – Siyah Maske, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü nerden alabilirim, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü nerde, Voox Black Mask – Siyah Maske neye yarar, Voox Black Mask – Siyah Maske kullanımı, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü satış yerleri, Voox Black Mask – Siyah Maske ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin