7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Yedier Ürünleri > Yedier Böğürtlen Sirkesi 500 ML

Yedier Böğürtlen Sirkesi 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
15,12 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Yedier Böğürtlen Sirkesi 500 ML

Yedier Böğürtlen Sirkesi Kaç ML ?

Yedier Böğürtlen Sirkesi 500 ML

Yedier Böğürtlen Sirkesi İzin Belgesi

Yedier Doğal Ürünler Adres: Cumhuriyet Mah. Niğde Cad. No:68 Bahçeli Kasabası Bor/NİĞDE

Yedier Böğürtlen Sirkesi Kullananlar

Yedier Böğürtlen Sirkesi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yedier Böğürtlen Sirkesi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yedier Böğürtlen Sirkesi İçinde Bulunanlar

KATKISIZ – DOĞAL FERMANTASYON – İÇİLEBİLİR Özel Köpükle Gönderilir KIRILMA RİSKİ YOKTUR.

Yedier Böğürtlen Sirkesi Muhafaza ve Uyarı
 • Yedier Böğürtlen Sirkesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Yedier Böğürtlen Sirkesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Yedier Böğürtlen Sirkesi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Yedier Böğürtlen Sirkesi Yan Etkileri

Yedier Böğürtlen Sirkesi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Yedier Böğürtlen Sirkesi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Yedier Böğürtlen Sirkesi Ürünü Açıklaması

Yedier Böğürtlen Sirkesi 500ML
 
 

Yedier Böğürtlen Sirkesi Siparişi

Yedier Böğürtlen Sirkesi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Böğürtlen Sirkesi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Böğürtlen Sirkesi Kapıda Nakit Ödeme

Yedier Böğürtlen Sirkesi Kapıda Kredi Ödeme

Yedier Böğürtlen Sirkesi Havale ile Ödeme

Yedier Böğürtlen Sirkesi Wester Union ile Ödeme

Yedier Böğürtlen Sirkesi siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Samsun, Denizli, Kahramanmaraş, Elâzığ, Aksaray ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Yedier Böğürtlen Sirkesi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Portekiz, Estonya, Makedonya, Romanya, Belarus gibi ve Yedier Böğürtlen Sirkesi Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Ürdün, Endonezya, İran, Lübnan, Belarus gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Böğürtlen Sirkesi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Yedier Böğürtlen Sirkesi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Böğürtlen Sirkesi Fiyatı, Yedier Böğürtlen Sirkesi Kapıda Ödeme, En ucuz Yedier Böğürtlen Sirkesi, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü nereden alınır, Yedier Böğürtlen Sirkesi nerede satılır, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü faydaları neler, Yedier Böğürtlen Sirkesi nasıl kullanılır, Yedier Böğürtlen Sirkesi ne işe yarar, Yedier Böğürtlen Sirkesi nerden alabilirim, Yedier Böğürtlen Sirkesi açıklamalı detayları, Yedier Böğürtlen Sirkesi nedir, Yedier Böğürtlen Sirkesi yararları, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü nerede satılır, Yedier Böğürtlen Sirkesi açıklamaları, Yedier Böğürtlen Sirkesi hakkındaki yorumlar, Yedier Böğürtlen Sirkesi satılan, Yedier Böğürtlen Sirkesi yararlı mı, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü nerde, Yedier Böğürtlen Sirkesi nereden alınır, Yedier Böğürtlen Sirkesi nerelerde satılıyor, Yedier Böğürtlen Sirkesi ne kadar, Yedier Böğürtlen Sirkesi satan, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü satan yerler, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü nerden alabilirim, Yedier Böğürtlen Sirkesi neye yarar, Yedier Böğürtlen Sirkesi zararlı mı, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü, Yedier Böğürtlen Sirkesi hakkında açıklama, Yedier Böğürtlen Sirkesi faydaları, Yedier Böğürtlen Sirkesi nerde, Yedier Böğürtlen Sirkesi uyarılar, Yedier Böğürtlen Sirkesi yorum, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü satılan yerler, Yedier Böğürtlen Sirkesi etkileri, Yedier Böğürtlen Sirkesi satışı, Yedier Böğürtlen Sirkesi yurtdışı sipariş, Yedier Böğürtlen Sirkesi fiyatları, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü etkileri, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü satış yerleri, Yedier Böğürtlen Sirkesi nereden alabilirim, Yedier Böğürtlen Sirkesi faydası, Yedier Böğürtlen Sirkesi detayları, Yedier Böğürtlen Sirkesi satış yerleri, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü faydaları ve kullanımı, Yedier Böğürtlen Sirkesi ekşi, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü faydaları, Yedier Böğürtlen Sirkesi satılır, Yedier Böğürtlen Sirkesi yorumları, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü nasıl kullanılır, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü satışı, Yedier Böğürtlen Sirkesi satan yerler, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü nerelerde satılıyor, Yedier Böğürtlen Sirkesi, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü hakkında, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü satan, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü kullanımı, Yedier Böğürtlen Sirkesi kullanımı, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü faydası, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü yorum, Yedier Böğürtlen Sirkesi zararları, Yedier Böğürtlen Sirkesi satılan yerler, Yedier Böğürtlen Sirkesi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.