7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Yedier Ürünleri > Yedier Elma Limon Sirkesi 500 ML

Yedier Elma Limon Sirkesi 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 52 İndirim  
14,50 TL Kazanç  
28,00 TL
13,50 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Yedier Elma Limon Sirkesi 500 ML

Yedier Elma Limon Sirkesi Kaç ML ?

Yedier Elma Limon Sirkesi 500 ML

Yedier Elma Limon Sirkesi İzin Belgesi

Yedier Doğal Ürünler Adres: Cumhuriyet Mah. Niğde Cad. No:68 Bahçeli Kasabası Bor/NİĞDE

Yedier Elma Limon Sirkesi Kullananlar

Yedier Elma Limon Sirkesi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yedier Elma Limon Sirkesi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yedier Elma Limon Sirkesi İçindekiler

KATKISIZ – DOĞAL FERMANTASYON – İÇİLEBİLİR Özel Köpükle Gönderilir KIRILMA RİSKİ YOKTUR.

Yedier Elma Limon Sirkesi Muhafaza ve Uyarı
 • Yedier Elma Limon Sirkesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Yedier Elma Limon Sirkesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Yedier Elma Limon Sirkesi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Yedier Elma Limon Sirkesi Yan Etkileri

Yedier Elma Limon Sirkesi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Yedier Elma Limon Sirkesi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Yedier Elma Limon Sirkesi Ürünü Açıklaması

Yedier Elma Limon Sirkesi
 

Yedier Elma Limon Sirkesi Sipariş

Yedier Elma Limon Sirkesi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Elma Limon Sirkesi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Elma Limon Sirkesi Kapıda Nakit Ödeme

Yedier Elma Limon Sirkesi Kapıda Kredi Ödeme

Yedier Elma Limon Sirkesi Havale ile Ödeme

Yedier Elma Limon Sirkesi Wester Union ile Ödeme

Yedier Elma Limon Sirkesi siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Mersin, Sinop, Şırnak, Kırklareli, Bayburt ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Yedier Elma Limon Sirkesi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Bosna-Hersek, Belarus, İsveç, İspanya, Ukrayna gibi ve Yedier Elma Limon Sirkesi Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Kıbrıs, Moğolistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Elma Limon Sirkesi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Yedier Elma Limon Sirkesi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Elma Limon Sirkesi Ücreti, Yedier Elma Limon Sirkesi Kredi Kartı ile Al, indirimli Yedier Elma Limon Sirkesi, Yedier Elma Limon Sirkesi nerden alabilirim, Yedier Elma Limon Sirkesi yararları, Yedier Elma Limon Sirkesi satılan, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü satışı, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü faydaları ve kullanımı, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü, Yedier Elma Limon Sirkesi etkileri, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü faydaları, Yedier Elma Limon Sirkesi ekşi, Yedier Elma Limon Sirkesi yurtdışı sipariş, Yedier Elma Limon Sirkesi detayları, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü nerede satılır, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü etkileri, Yedier Elma Limon Sirkesi nedir, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü satılan yerler, Yedier Elma Limon Sirkesi zararları, Yedier Elma Limon Sirkesi yorum, Yedier Elma Limon Sirkesi nereden alabilirim, Yedier Elma Limon Sirkesi açıklamaları, Yedier Elma Limon Sirkesi satan, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü satış yerleri, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü faydası, Yedier Elma Limon Sirkesi yararlı mı, Yedier Elma Limon Sirkesi hakkındaki yorumlar, Yedier Elma Limon Sirkesi hakkında açıklama, Yedier Elma Limon Sirkesi satan yerler, Yedier Elma Limon Sirkesi satılır, Yedier Elma Limon Sirkesi neye yarar, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü yorum, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü satan yerler, Yedier Elma Limon Sirkesi satılan yerler, Yedier Elma Limon Sirkesi faydası, Yedier Elma Limon Sirkesi nasıl kullanılır, Yedier Elma Limon Sirkesi nerde, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü kullanımı, Yedier Elma Limon Sirkesi faydaları, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü nerde, Yedier Elma Limon Sirkesi nerede satılır, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü nerelerde satılıyor, Yedier Elma Limon Sirkesi yorumları, Yedier Elma Limon Sirkesi açıklamalı detayları, Yedier Elma Limon Sirkesi ne işe yarar, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü nasıl kullanılır, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü nerden alabilirim, Yedier Elma Limon Sirkesi nereden alınır, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü satan, Yedier Elma Limon Sirkesi, Yedier Elma Limon Sirkesi nerelerde satılıyor, Yedier Elma Limon Sirkesi satışı, Yedier Elma Limon Sirkesi ne kadar, Yedier Elma Limon Sirkesi kullanımı, Yedier Elma Limon Sirkesi zararlı mı, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü faydaları neler, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü nereden alınır, Yedier Elma Limon Sirkesi satış yerleri, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü hakkında, Yedier Elma Limon Sirkesi fiyatları, Yedier Elma Limon Sirkesi uyarılar, Yedier Elma Limon Sirkesi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm lokman hekim avm

megamax uzamax macuni mahrem ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi