7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Sepe Natural Ürünleri > Yedier Kayısı Sirkesi 500 ML

Yedier Kayısı Sirkesi 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
14,04 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Yedier Kayısı Sirkesi 500 ML

Yedier Kayısı Sirkesi Kaç ML ?

Yedier Kayısı Sirkesi 500 ML

Yedier Kayısı Sirkesi İzin Belgesi

Yedier Doğal Ürünler Adres: Cumhuriyet Mah. Niğde Cad. No:68 Bahçeli Kasabası Bor/NİĞDE

Yedier Kayısı Sirkesi Yorumları

Yedier Kayısı Sirkesi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yedier Kayısı Sirkesi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yedier Kayısı Sirkesi İçindekiler

KATKISIZ – DOĞAL FERMANTASYON – İÇİLEBİLİR Özel Köpükle Gönderilir KIRILMA RİSKİ YOKTUR.

Yedier Kayısı Sirkesi Muhafaza ve Uyarı
 • Yedier Kayısı Sirkesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Yedier Kayısı Sirkesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Yedier Kayısı Sirkesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Yedier Kayısı Sirkesi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Yedier Kayısı Sirkesi Zararları

Yedier Kayısı Sirkesi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Yedier Kayısı Sirkesi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Yedier Kayısı Sirkesi Ürünü Açıklaması

Yedier Kayısı Sirkesi 500ML
 

Yedier Kayısı Sirkesi Sipariş

Yedier Kayısı Sirkesi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Kayısı Sirkesi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Kayısı Sirkesi Kapıda Nakit Ödeme

Yedier Kayısı Sirkesi Kapıda Kredi Ödeme

Yedier Kayısı Sirkesi Havale ile Ödeme

Yedier Kayısı Sirkesi Wester Union ile Ödeme

Yedier Kayısı Sirkesi siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Kütahya, Niğde, Tunceli, Bolu, Trabzon ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Yedier Kayısı Sirkesi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), San Marino, Monaco, Litvanya, Finlandiya, İzlanda gibi ve Yedier Kayısı Sirkesi Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Nepal, Hindistan, Tacikistan, Filipinler, İzlanda gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Kayısı Sirkesi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Yedier Kayısı Sirkesi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Kayısı Sirkesi Fiyatı, Yedier Kayısı Sirkesi Kapıda Ödeme, En uygun Yedier Kayısı Sirkesi, Yedier Kayısı Sirkesi nedir, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü faydaları ve kullanımı, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü nerede satılır, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü satan, Yedier Kayısı Sirkesi satılan yerler, Yedier Kayısı Sirkesi yararları, Yedier Kayısı Sirkesi nereden alabilirim, Yedier Kayısı Sirkesi nerede satılır, Yedier Kayısı Sirkesi satan, Yedier Kayısı Sirkesi nereden alınır, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü, Yedier Kayısı Sirkesi nerelerde satılıyor, Yedier Kayısı Sirkesi nasıl kullanılır, Yedier Kayısı Sirkesi, Yedier Kayısı Sirkesi etkileri, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü satışı, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü nasıl kullanılır, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü faydası, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü nerden alabilirim, Yedier Kayısı Sirkesi açıklamaları, Yedier Kayısı Sirkesi ne kadar, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü satış yerleri, Yedier Kayısı Sirkesi hakkındaki yorumlar, Yedier Kayısı Sirkesi satışı, Yedier Kayısı Sirkesi ekşi, Yedier Kayısı Sirkesi satan yerler, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü faydaları neler, Yedier Kayısı Sirkesi satış yerleri, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü nerde, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü kullanımı, Yedier Kayısı Sirkesi zararları, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü faydaları, Yedier Kayısı Sirkesi ne işe yarar, Yedier Kayısı Sirkesi uyarılar, Yedier Kayısı Sirkesi faydası, Yedier Kayısı Sirkesi satılan, Yedier Kayısı Sirkesi yararlı mı, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü hakkında, Yedier Kayısı Sirkesi hakkında açıklama, Yedier Kayısı Sirkesi faydaları, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü nereden alınır, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü nerelerde satılıyor, Yedier Kayısı Sirkesi açıklamalı detayları, Yedier Kayısı Sirkesi detayları, Yedier Kayısı Sirkesi yorum, Yedier Kayısı Sirkesi yurtdışı sipariş, Yedier Kayısı Sirkesi zararlı mı, Yedier Kayısı Sirkesi kullanımı, Yedier Kayısı Sirkesi neye yarar, Yedier Kayısı Sirkesi yorumları, Yedier Kayısı Sirkesi nerden alabilirim, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü satan yerler, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü etkileri, Yedier Kayısı Sirkesi nerde, Yedier Kayısı Sirkesi satılır, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü satılan yerler, Yedier Kayısı Sirkesi fiyatları, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü yorum, Yedier Kayısı Sirkesi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.