7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Yedier Ürünleri > Yedier Pirinç Sirkesi 500 ML

Yedier Pirinç Sirkesi 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
15,66 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Yedier Pirinç Sirkesi 500 ML

Yedier Pirinç Sirkesi Kaç ML ?

Yedier Pirinç Sirkesi 500 ML

Yedier Pirinç Sirkesi İzin Belgesi

Yedier Doğal Ürünler Adres: Cumhuriyet Mah. Niğde Cad. No:68 Bahçeli Kasabası Bor/NİĞDE

Yedier Pirinç Sirkesi Kullanıcıları

Yedier Pirinç Sirkesi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yedier Pirinç Sirkesi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yedier Pirinç Sirkesi İçeriği

KATKISIZ – DOĞAL FERMANTASYON – İÇİLEBİLİR Özel Köpükle Gönderilir KIRILMA RİSKİ YOKTUR.

Yedier Pirinç Sirkesi Muhafaza ve Uyarı
 • Yedier Pirinç Sirkesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Yedier Pirinç Sirkesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Yedier Pirinç Sirkesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Yedier Pirinç Sirkesi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Yedier Pirinç Sirkesi Zararları

Yedier Pirinç Sirkesi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Yedier Pirinç Sirkesi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Yedier Pirinç Sirkesi Ürünü Açıklaması

Yedier Pirinç Sirkesi 500ML
 

Yedier Pirinç Sirkesi Sipariş ver

Yedier Pirinç Sirkesi Online Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Pirinç Sirkesi Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Yedier Pirinç Sirkesi Kapıda Nakit Ödeme

Yedier Pirinç Sirkesi Kapıda Kredi Ödeme

Yedier Pirinç Sirkesi Havale ile Ödeme

Yedier Pirinç Sirkesi Wester Union ile Ödeme

Yedier Pirinç Sirkesi siparişlerinizde Ankara, İzmir, Yozgat, Edirne, Samsun, Antalya, Ağrı ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Yedier Pirinç Sirkesi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Polonya, Norveç, Sırbistan, Yunanistan, Portekiz gibi ve Yedier Pirinç Sirkesi Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Hindistan, Pakistan, Türkmenistan, Kıbrıs, Portekiz gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Pirinç Sirkesi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Yedier Pirinç Sirkesi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yedier Pirinç Sirkesi Fiyatı, Yedier Pirinç Sirkesi Kapıda Ödeme, En uygun Yedier Pirinç Sirkesi, Yedier Pirinç Sirkesi satılır, Yedier Pirinç Sirkesi nerde, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü nereden alınır, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü satan yerler, Yedier Pirinç Sirkesi satış yerleri, Yedier Pirinç Sirkesi etkileri, Yedier Pirinç Sirkesi ekşi, Yedier Pirinç Sirkesi faydası, Yedier Pirinç Sirkesi açıklamalı detayları, Yedier Pirinç Sirkesi zararları, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü etkileri, Yedier Pirinç Sirkesi neye yarar, Yedier Pirinç Sirkesi hakkında açıklama, Yedier Pirinç Sirkesi zararlı mı, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü satılan yerler, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü satış yerleri, Yedier Pirinç Sirkesi nerden alabilirim, Yedier Pirinç Sirkesi hakkındaki yorumlar, Yedier Pirinç Sirkesi satan yerler, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü faydaları, Yedier Pirinç Sirkesi yararlı mı, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü faydaları ve kullanımı, Yedier Pirinç Sirkesi nerede satılır, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü nerede satılır, Yedier Pirinç Sirkesi, Yedier Pirinç Sirkesi satılan yerler, Yedier Pirinç Sirkesi kullanımı, Yedier Pirinç Sirkesi yararları, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü satışı, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü nerde, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü hakkında, Yedier Pirinç Sirkesi açıklamaları, Yedier Pirinç Sirkesi faydaları, Yedier Pirinç Sirkesi yorum, Yedier Pirinç Sirkesi uyarılar, Yedier Pirinç Sirkesi nasıl kullanılır, Yedier Pirinç Sirkesi nedir, Yedier Pirinç Sirkesi satışı, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü yorum, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü faydaları neler, Yedier Pirinç Sirkesi nereden alabilirim, Yedier Pirinç Sirkesi satan, Yedier Pirinç Sirkesi yorumları, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü faydası, Yedier Pirinç Sirkesi yurtdışı sipariş, Yedier Pirinç Sirkesi nerelerde satılıyor, Yedier Pirinç Sirkesi satılan, Yedier Pirinç Sirkesi fiyatları, Yedier Pirinç Sirkesi detayları, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü kullanımı, Yedier Pirinç Sirkesi ne kadar, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü nerden alabilirim, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü nerelerde satılıyor, Yedier Pirinç Sirkesi nereden alınır, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü satan, Yedier Pirinç Sirkesi ne işe yarar, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü nasıl kullanılır, Yedier Pirinç Sirkesi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını www.lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.