7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Lokman Hekim Sitesi > Aktar Ürünleri > Yeşil Kahve Çekirdeği 1 KG

Yeşil Kahve Çekirdeği 1 KG

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 20 İndirim  
14,00 TL Kazanç  
70,00 TL
56,00 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Yeşil Kahve Çekirdeği 1 KG

Yeşil Kahve Çekirdeği Kaç KG ?

Yeşil Kahve Çekirdeği 1 KG

Yeşil Kahve Çekirdeği Kullanıcı Yorumları

Yeşil Kahve Çekirdeği kullananlar, yani tüketicilerin Yeşil Kahve Çekirdeği kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yeşil Kahve Çekirdeği hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yeşil Kahve Çekirdeği Nerede kullanılır ?

Yeşil Kahve Çekirdeği hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Yeşil Kahve Çekirdeği Muhafaza ve Uyarı
 • Yeşil Kahve Çekirdeği ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Yeşil Kahve Çekirdeği Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Yeşil Kahve Çekirdeği ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Yeşil Kahve Çekirdeği ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Yeşil Kahve Çekirdeği Fiyatı

Yeşil Kahve Çekirdeği fiyatı sitemizde gerçekten makul bir ürün.

Yeşil Kahve Çekirdeği Nasıl Alabilirim?

Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yeşil Kahve Çekirdeği Belirtileri

Yeşil Kahve Çekirdeği içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Yeşil Kahve Çekirdeği Ürünü Açıklaması

Yeşil Kahve Çekirdeği

Yeşil Kahve Çekirdeği

Yeşil Kahve Çekirdeği Sipariş

Yeşil Kahve Çekirdeği Online Kredi Kartı ile Ödeme

Yeşil Kahve Çekirdeği Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Yeşil Kahve Çekirdeği Kapıda Nakit Ödeme

Yeşil Kahve Çekirdeği Kapıda Kredi Ödeme

Yeşil Kahve Çekirdeği Havale ile Ödeme

Yeşil Kahve Çekirdeği Western Union ile Ödeme

Yeşil Kahve Çekirdeği siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Ordu, Konya, Hakkâri, Edirne, Şırnak ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Yeşil Kahve Çekirdeği Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, Romanya, Lüksemburg, Portekiz, İspanya, İsviçre gibi ve Yeşil Kahve Çekirdeği Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Yemen, Singapur, Filistin, İsviçre gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yeşil Kahve Çekirdeği Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Yeşil Kahve Çekirdeği Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yeşil Kahve Çekirdeği Fiyatı, Yeşil Kahve Çekirdeği Kapıda Ödemeli, indirimli Yeşil Kahve Çekirdeği, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü nerde, Yeşil Kahve Çekirdeği satılan, Yeşil Kahve Çekirdeği zararları, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü nasıl kullanılır, Yeşil Kahve Çekirdeği kullanımı, Yeşil Kahve Çekirdeği açıklamalı detayları, Yeşil Kahve Çekirdeği yorumları, Yeşil Kahve Çekirdeği nasıl kullanılır, Yeşil Kahve Çekirdeği yorum, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü yorum, Yeşil Kahve Çekirdeği uyarılar, Yeşil Kahve Çekirdeği satışı, Yeşil Kahve Çekirdeği kızlar soruyor, Yeşil Kahve Çekirdeği nerde, Yeşil Kahve Çekirdeği hakkındaki yorumlar, Yeşil Kahve Çekirdeği nerelerde satılıyor, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü, Yeşil Kahve Çekirdeği kadınlar kulübü, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü etkileri, Yeşil Kahve Çekirdeği nedir, Yeşil Kahve Çekirdeği yurtdışı sipariş, Yeşil Kahve Çekirdeği ne işe yarar, Yeşil Kahve Çekirdeği fiyatları, Yeşil Kahve Çekirdeği faydaları, Yeşil Kahve Çekirdeği ne kadar, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü kullanımı, Yeşil Kahve Çekirdeği, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü satış yerleri, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü satan, Yeşil Kahve Çekirdeği nerden alabilirim, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü nerede satılır, Yeşil Kahve Çekirdeği satış yerleri, Yeşil Kahve Çekirdeği etkileri, Yeşil Kahve Çekirdeği nereden alınır, Yeşil Kahve Çekirdeği nerede satılır, Yeşil Kahve Çekirdeği detayları, Yeşil Kahve Çekirdeği hakkında açıklama, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü faydaları neler, Yeşil Kahve Çekirdeği yararlı mı, Yeşil Kahve Çekirdeği ekşi, Yeşil Kahve Çekirdeği satan, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü nerelerde satılıyor, Yeşil Kahve Çekirdeği satılır, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü faydaları ve kullanımı, Yeşil Kahve Çekirdeği faydası, Yeşil Kahve Çekirdeği nereden alabilirim, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü satılan yerler, Yeşil Kahve Çekirdeği zararlı mı, Yeşil Kahve Çekirdeği satan yerler, Yeşil Kahve Çekirdeği açıklamaları, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü nereden alınır, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü hakkında, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü faydaları, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü nerden alabilirim, Yeşil Kahve Çekirdeği satılan yerler, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü satan yerler, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü satışı, Yeşil Kahve Çekirdeği yararları, Yeşil Kahve Çekirdeği neye yarar, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü faydası, Yeşil Kahve Çekirdeği ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 905348490003 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

  Ürün Hakkında Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'ta Paylaş

Markalar


Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


peloit-bentonit-nedir Peloit Bentonit Nedir? Ne İşe Yarar?

Peloit bentonit daha önce belkide hiç duymadığımız bir kelime? Fakat biraz yakından tanıdığınızda ve oldukça şaşıracak ve daha önce neden karşılaşmadığınızı üzüleceksiniz. Peloit bentoniti daha...

Devamını Oku
Hamilelik ve Siyatik

Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

Devamını Oku
Soğan Ne İşe Yarar?

Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

Devamını Oku
Kekik Esansiyel Yağı

Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

Devamını Oku
Akupunktur Nedir?

Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

Devamını Oku
Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

Devamını Oku
Tıbbı Nebevi Nedir?

Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

Devamını Oku
ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

Devamını Oku
MRSA Mikrobu Nedir?

Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

Devamını Oku

Lokmanhekimsitesi.com
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.guava plus ürün avm

megamaxorjinal rogaine ideal krem eco slim goji kremi renovexin