7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi 500 ML

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
% 43 İndirim  
15,01 TL Kazanç  
35,00 TL
19,99 TL
Paylaşmak Güzeldir...
 • 149 TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
 • 14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi
 • 7/24 Canlı Destek Hizmeti
  0534 849 00 03
 • Orjinal Ürüne %100 Destek

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi 500 ML

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi 500 ML

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Kaç ML ?

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi 500 ML

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi İzin Belgesi

Yeşil Naturel Bitkisel Destek Ürünleri firması tarafından üretilmiştir.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Kullanıcı Yorumları

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yeşil Naturel Alıç Sirkesi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi İçinde Bulunanlar

alıç meyvesinden elde edilen bir sirkedir.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Ne işe yarar ?

Ülkemizde birçok bölgede yetişebilir. Özellikle dağlardaki çalı görünümlü, dikenli ağaçlardan toplanarak alıç elde edilebilir. Ülkemizin birçok farklı bölgesinde akdiken, kuş yemişi, alış, kızılcık, kızlar yemişi yada geyik dikeni gibi çeşitli isimlerle adlandırılır. Kırmızı ve sarı renkte meyveleri bulunur.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Kullanımı

Bir bardak suya bir çay kaşığı alıç sirkesi karıştırılarak içilebilir. Alıç sirkesinin kullanım alanlarından biri de salatalardır. Salatalarda ve yemeklerde alış sirkesi kullanılabilir.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Muhafaza ve Uyarı
 • Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Ürünü Açıklaması

İçinde bulunan bitki çeşit zenginliği ile aradığınız bitkisel yardımı bulabileceğiniz bir ürün.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Belirtileri

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Satın al

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi siparişlerinizde İstanbul, İzmir, Afyonkarahisar, Muğla, Manisa, Sinop, Erzincan ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Slovenya, Makedonya, İtalya, Portekiz, Litvanya gibi ve Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Maldivler, Japonya, Kırgızistan, Güney Kore, Litvanya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Fiyatı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi Kredi Kartı ile Al, indirimli al Yeşil Naturel Alıç Sirkesi , Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ne kadar, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü satışı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ne işe yarar, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi hakkındaki yorumlar, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nerde, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü faydaları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nereden alınır, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi kullanımı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi yararlı mı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nedir, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü satılan yerler, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi satılır, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü satan, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi yorumları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü yorum, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi zararları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi fiyatları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü nerede satılır, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü faydaları ve kullanımı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi satış yerleri, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi yorum, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü faydası, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi , Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nerden alabilirim, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nereden alabilirim, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nerede satılır, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü nereden alınır, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi satışı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü satış yerleri, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi yurtdışı sipariş, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi açıklamaları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi neye yarar, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi detayları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi satan yerler, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi faydası, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi satan, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi açıklamalı detayları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi faydaları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi satılan yerler, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü nerde, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi hakkında açıklama, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü kullanımı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi etkileri, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü nerelerde satılıyor, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nerelerde satılıyor, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ekşi, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi zararlı mı, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü hakkında, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü etkileri, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü satan yerler, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü faydaları neler, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü nerden alabilirim, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi uyarılar, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi nasıl kullanılır, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü nasıl kullanılır, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi yararları, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi satılan, Yeşil Naturel Alıç Sirkesi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını lokmanhekimsitesi online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan ( Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu " Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


Diğer konular ile alakalı Detaylı Bilgi Almak İster iseniz!:

İlgili Yorum ve makaleleri okuyabilirsiniz.
Beni Ara, Hızlı Mesaj, Telefonla Sipariş, İletişim Sayfası
veya   iletisim@lokmanhekimsitesi.com   ile Bize ulaşabilirsiniz.
İletişim
 
sayfamız veya 0 (534) 849 00 03 Nolu telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.
Lokman Hekim Avrupa Sipariş
  için   004915147856139 Nolu telefonumuzdan ulaşabilir veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz.
► Ankara içi hızlı gönderimi Kuryeix sayesinde sadece 20 tl fark ile 3 saat içinde elden teslimini sağlıyoruz.

   Ürün Hakkında Yorum Yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp'ta Paylaş

  Markalar


  Lokman Hekim Faydalı Bilgiler


  Hamilelik ve Siyatik

  Bekleyen bir anne için, hamilelik sırasında siyatik 9 aylık sürelerinin bir daha rahatsız edici yönü olabilir. Bununla birlikte, hamile kadınlarda siyatik ağrı oldukça yaygındır ve...

  Devamını Oku
  Soğan Ne İşe Yarar?

  Soğanların etkileyici sağlık yararları, kanser, kalp rahatsızlıkları ve diyabet dahil olmak üzere bir çok hastalığa iyi gelmesinde ve riskinin azalmasında rol oynar. Ayrıca soğuk algınlığı,...

  Devamını Oku
  Kekik Esansiyel Yağı

  Kekik esansiyel yağının sağlık yararları, antiviral, antibakteriyel, antifungal, antiparazitik, antioksidan, anti-inflamatuar, sindirim, emmenagog ve anti-alerjik bir madde olarak özelliklerine bağlanabilir. Kekik Esansiyel Yağı Hakkında Kekik,...

  Devamını Oku
  Akupunktur Nedir?

  Akupunkturun sağlığa faydaları arasında kronik ağrı, artrit, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, migren, bulantı, postoperatif ağrı ve obeziteden kurtulma yer alır. Akupunktur, dünya çapında en çok kullanılan...

  Devamını Oku
  Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Çay

  Metabolizmayı hızlandırmak için kullanılabilecek çeşitli şifalı bitkiler ve özler vardır. Bazı gıdalar hazımsızlığa, şişmeye ya da daha çeşitli sağlık sorunlarına sebep olurken bazıları ise ödem...

  Devamını Oku
  Tıbbı Nebevi Nedir?

  Tıbbı Nebevi, Arapçada iki kelimeden oluşan, tıbbın iyi etme, sağlamlaştırma, tedavi etme gibi anlamları vardır. Nebevi Hz Peygamber (SAV)’n bizzat kendisinin yaptığı ve ümmetine tavsiye...

  Devamını Oku
  ZEYTİNYAĞLI PATLICAN PİLAKİ

  Şifalı yemekler bölümümüzde, ana yemeklerinizin yanında tüketebileceğiniz bir salata tarifi getirdik. İçerisinde ekleyeceğimiz şifalı bitkilerden elde edilen baharatlar ve yağlar ile sağlıklı bir yemekolacak. Sizlere...

  Devamını Oku
  MRSA Mikrobu Nedir?

  Enfeksiyon riski her yerdedir ve MRSA bir kişinin alabileceği en tehlikeli enfeksiyonlardan biridir. İster inanın ister inanmayın, MRSA mikrobu nüfusun yaklaşık% 2'si tarafından taşınır, ancak...

  Devamını Oku
  Çay Ağacı Yağı Nedir?

  Çay ağacının veya melaleuca esansiyel yağının sağlık yararları, antibakteriyel, antimikrobiyal, antiseptik, antiviral, balsamik, sikatrizan, balgam söktürücü, fungisit, insektisit, uyarıcı ve anormal madde olarak özelliklerine bağlanabilir....

  Devamını Oku
  Hindiba Nedir? Ne İşe Yarar?

  Hindiba, zengin sağlık faydaları olan, otsu bir bitkidir. Bunlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, sindirim problemleri, mide yanmasını önlemek, artrit ağrısını azaltmak, karaciğer ve safra...

  Devamını Oku
  Hacamat Nedir?

  Hacamat, eskiden beri yapılan alternatif tıp alanında kullanılan yöntemlerden birisidir. Derinin altında duran ölü, uyuşuk kanı almak için yapılır. Bu kan kirli kandır ve derinin...

  Devamını Oku
  Zulumba, Zalumba, Mühürlü Zulumba

  MÜHÜRLÜ ZULUMBA, ZULUMBA, ZALUMBA Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin Diğer İsimleri: Mühürlü Zulumba, Zulumba, Zalumba. + Mühürlü Zulumba Bitkisinin...

  Devamını Oku
  Zırnık, Hamam Otu, Gri Zırnık

  GRİ ZIRNIK, HAMAM OTU, ZIRNIK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Hamamotu Bitkisinin Diğer İsimleri: Gri Zırnık, Hamamotu, Zırnık. + Hamamotu Yağının Faydaları...

  Devamını Oku
  Zeyrek, Keten, Keten Tohumu, Siyelek

  SİYELEK, KETEN, KETEN TOHUMU, ZEYREK Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Siyelek, Keten, Keten Tohumu Bitkisinin Diğer İsimleri: Keten, Keten tohumu, Zeyrek, Siyelek,...

  Devamını Oku
  Zerdeçal, Hint Safranı

  HİNT SAFRANI, ZERDEÇAL, ZERDEÇÖP Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zerdeçal Bitkisinin Diğer İsimleri: Zerdeçal, Hint Safranı, Zerdeçöp, Sarı Boya, Kurkuma. + Zerdeçal...

  Devamını Oku
  Zencefil, Zencefil Kökü

  ZENCEFİL, ZENCEFİL KÖKÜ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zencefil Bitkisinin Diğer İsimleri: Zencefil, Zencefil Kökü, Kök Zencefil, Kabuk Zencefil, Tane Zencefil. +...

  Devamını Oku
  Zerdali, Kayısı, Mişmiş

  KAYISI, ZERDALİ, MİŞMİŞ Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Kayısı Bitkisinin Diğer İsimleri: Kayısı, Zerdali, Mişmiş. + Kayısı Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku
  Zakkum, Zıkkım

  ZAKKUM, ZIKKIM Şifalı Bitkinin makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir. + Zakkum Bitkisinin Diğer İsimleri: Zakkum, Zıkkım, Nerium Oleander. + Zakkum Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri:...

  Devamını Oku

  Lokmanhekimsitesi.com | Lokman Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
  © Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.